Quote (XxPiTyUkAxX @ Nov 6 2016 01:14am)
miért, mi a baj azzal ha van arcszőrzete, legalább férfias
marcinak nem ferfias az arcszorzete, hanem inkabb elhanyagolt
Quote (MarcusD @ Nov 6 2016 01:19am)
de nem 14 éveseket akarok felszedni :\
mi bajod a 14 evesekkel
e:meg hat ugye te sem vagy sokkal tobb
This post was edited by Taszilo.^ on Nov 5 2016 06:26pm