Quote (Genthor @ 8 Mar 2012 20:33)
Volt szerencsém élőben látni a magyar-bolgárt. A magyar foci szar.
az valoban egy nagyon szar meccs volt
hidd el hogy kurvára nem olyan szar mint ahogy a sok "hozzá értő" szidja
pénzt meg nyugodtan nyomjanak bele, csak rossz iránybol teszik. Sokkal többet kéne adni az utánpotlásra és az edzőknek, mint a sok agyon fizetett kamu NB1 játékosnak
amugy ott is kurva nagyok a különbségek