d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1284285286287288382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 8 2012 01:33pm
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 16:17)
hobbi szinten teljesen jo

amugy meg annyira nem szar mint sokan azt leirják.


Volt szerencsém élőben látni a magyar-bolgárt. A magyar foci szar.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 8 2012 01:34pm
Quote (Genthor @ Mar 8 2012 08:33pm)
Volt szerencsém élőben látni a magyar-bolgárt. A magyar foci szar.


Az, ettől még szeretni lehet
Én csak azt nem értem, hogy miért a fociba nyomjuk a pénzt, fel kéne ismerni, hogy nem abba vagyunk jók... A kajakosaink meg éhenhalnak
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 8 2012 01:35pm
Quote (Vismajor @ 8 Mar 2012 20:34)
Az, ettől még szeretni lehet
Én csak azt nem értem, hogy miért a fociba nyomjuk a pénzt, fel kéne ismerni, hogy nem abba vagyunk jók... A kajakosaink meg éhenhalnak


Mert Viktor focibuzi.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 01:40pm
Quote (Genthor @ 8 Mar 2012 20:33)
Volt szerencsém élőben látni a magyar-bolgárt. A magyar foci szar.


az valoban egy nagyon szar meccs volt

hidd el hogy kurvára nem olyan szar mint ahogy a sok "hozzá értő" szidja

pénzt meg nyugodtan nyomjanak bele, csak rossz iránybol teszik. Sokkal többet kéne adni az utánpotlásra és az edzőknek, mint a sok agyon fizetett kamu NB1 játékosnak

amugy ott is kurva nagyok a különbségek
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 02:10pm
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 20:40)
az valoban egy nagyon szar meccs volt

hidd el hogy kurvára nem olyan szar mint ahogy a sok "hozzá értő" szidja

pénzt meg nyugodtan nyomjanak bele, csak rossz iránybol teszik. Sokkal többet kéne adni az utánpotlásra és az edzőknek, mint a sok agyon fizetett kamu NB1 játékosnak

amugy ott is kurva nagyok a különbségek


Belgium 6. leggazdagabb emberének a fia mint tulajdonos, nem rossz :DD aszondta jövőre megerősíti nem kicsit a csapatot.
Fradi államosítása = fail.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 8 2012 03:08pm
MU failcsapat ti..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 03:09pm
Quote (szabika @ 8 Mar 2012 22:08)
MU failcsapat ti..


jok a baszkok szimpatikus csapat már régota
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 8 2012 03:28pm
Quote (Inakwo @ Mar 8 2012 10:09pm)
jok a baszkok szimpatikus csapat már régota


manchesterben viagra helyett altatót kapott mind...impotens egy bagázs
De Gea, meg az összes kék tabit bevette mert kivédi a szemüket
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2012 04:32am
MU kurvára beégett, City is kiesett, de legalább azt látta az ember h küzdenek.
Heh, majdnem átaludtam a sorsolást, trolol
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2012 07:08am
Quote (Vismajor @ Mar 16 2012 11:32am)
MU kurvára beégett, City is kiesett, de legalább azt látta az ember h küzdenek.
Heh, majdnem átaludtam a sorsolást, trolol


Go Back To Magyar Topic List
Prev1284285286287288382Next
Add Reply New Topic New Poll