d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1284285286287288397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 23 2011 09:46am
Quote (Epiphone @ 20 Feb 2011 21:14)
mi a külömbség a terrorista és a menstruáló nő között?
???

a terroristával lehet beszélni


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 24 2011 02:33pm
Megy a szem az úton találkozik a foggal, mond neki valamit de az nem érti. Megy
tovább és találkozik egy másik szemmel és vele jól elbeszélgetnek. Megy a fog is
tovább, találkozik egy másik foggal és ők is jól elbeszélgetnek.
Mi ebből a tanulság???





Szemet szem ért, fogat fog ért.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 24 2011 03:05pm
Quote (Epiphone @ Feb 20 2011 08:14pm)
mi a külömbség a terrorista és a menstruáló nő között?
???

a terroristával lehet beszélni


külömbség MI
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Feb 28 2011 01:34pm
‎- Tessék kisfiam, egy rúd szalámi. Edd meg!
- De anyu! Ez majdnem teljesen romlott!
- Kisfiam! A vége jó. És minden jó, ha jó a vége.

This post was edited by diablo2g on Feb 28 2011 01:34pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 28 2011 05:05pm
Kohn repülőt tervez, nagynehezen végez a tervezéssel, megépítik, tesztrepüléskor letörik mind2 szárny, a tesztpilóta meghal. újratervezi, és ugyanez történik, ezért elmegy a rabbihoz. a rabbi közli vele, hogy nehéz kérdés, holnap megadja a választ. másnap visszamegy kohn, azt mondja neki a rabbi, hogy perforálják a szárnyakat, és ugy nem fog leszakadni. kohn igy is tesz, perforálják a szárnyait a következő gépnek, és tökéletesen repül. visszamegy utána a rabbihoz, és megkérdi, hogy honnan jött az ötlet. "hát kohn az úgy volt, hogy megkértél, hogy oldjam meg a problémádat, és annyit filoztam rajta, hogy rámjött a cifrafosás. és ahogy a WCpapírral babráltam, észrevettem, hogy mindenhol szakad, kivéve ahol perforálva van" :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 28 2011 05:12pm
A szemészeten a beteg letolja a gatyáját és csupasz fenekét az orvos felé fordítja.
- Jóember! Tudja ön, hogy hol van? A szemorvosnál!
- Tudom, tudom. De látja doktor úr azokat a kis szőrszálakat a fenekem körül?
- Igen, látom.
- És azok végén a pici kis gombócokat?
- Azt is látom!
- Nahát! Ha azokat megpróbálom leszakítani, mindig könnybe lábad a szemem!
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 28 2011 05:15pm
Quote (bbaallaaggee @ 1 Mar 2011 00:12)
A szemészeten a beteg letolja a gatyáját és csupasz fenekét az orvos felé fordítja.
- Jóember! Tudja ön, hogy hol van? A szemorvosnál!
- Tudom, tudom. De látja doktor úr azokat a kis szőrszálakat a fenekem körül?
- Igen, látom.
- És azok végén a pici kis gombócokat?
- Azt is látom!
- Nahát! Ha azokat megpróbálom leszakítani, mindig könnybe lábad a szemem!


ez inkább undorito, mint vicces

- Melyik a legveszedelmesebb vírus?
- ???
- A szerelem, mert egyszerre két embert dönt ágynak...
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 28 2011 05:17pm
Quote (Fanka @ 1 Mar 2011 01:15)
ez inkább undorito, mint vicces

- Melyik a legveszedelmesebb vírus?
- ???
- A szerelem, mert egyszerre két embert dönt ágynak...


te pedig inkább vagy gyökér, mint nem.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 28 2011 05:24pm
Quote (bbaallaaggee @ 1 Mar 2011 00:17)
te pedig inkább vagy gyökér, mint nem.


inkább reportollak, mint nem
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 09:02am
- Milyen mértékegységgel mérik a malac hosszát?
- ???
- Röfben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1284285286287288397Next
Add Reply New Topic New Poll