Quote (bamboo @ Dec 4 2017 09:28pm)
ki se bontom inkabb kibaszom a gecibe
e-z 350HUF
de miért vetted meg? vagy így meg se nézed mit raksz a kosárba? xD
mész csak azt így szórod befele a jóságot
Quote (Taszilo.^ @ Dec 4 2017 09:29pm)
amugy az mi a szar
pomeló xD
This post was edited by Senee on Dec 4 2017 02:38pm