Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 4 2017 05:06pm)
lol wat. milyenben es hol dolgozol?
bitcoinban biztosan, egyenlore csak egy nagyon alapszintu level jott
ez egyebkent szerintem foleg az expatoknak lehet erdekes akik valami lerobbant orszagban dolgoznak(ahol backend gyaraink vannak) es a fizetesuknek csak egy reszet kerik helyi valutaban
legalabbis sajat reszemrol nem latok benne fantaziat (mar amennyire ertek hozza)
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 4 2017 05:07pm)
Bosch termeszetesen
igen, BOSCH_CEO titkarnoje vagyok