d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1284528462847284828494765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 3 2017 06:31pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Dec 2017 01:40)
a felenel tartok, valami pszichopata csavo azt kepzeli hogy ö a vilag legjobb boxoloja, otthon edz, es random veteran boxoloknak/csöveseknek fizet többszaz dollarokat hogy verekedjenek vele

eddig a video csucspontja az volt amikor vett egy ezer dollaros cipöt, es videon megkerte kim kardishian kezet a cipöert cserebe


xD és ezért nem jössz tolni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2017 04:22am
Rendeltem kajat, letoltom a z nation uj reszet, kiverem, aztan meg veget vetek a szenvedesemnek es fellogatom magam.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2017 04:25am
Quote (Smat @ 4 Dec 2017 11:22)
Rendeltem kajat, letoltom a z nation uj reszet, kiverem, aztan meg veget vetek a szenvedesemnek es fellogatom magam.


minek ez a nagy flancolás?
térj a lényegre...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2017 08:09am
reggel beszart a monitorom, aztan elindultam tanfolyamra, es nem szolt a fulhallgatom egyik fele.
jo ez a nap
most szembesultem vele, hogy 1 normalis monitor kurvadraga :(
inb4 csak razert veszek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 4 2017 08:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 4 2017 03:09pm)
reggel beszart a monitorom, aztan elindultam tanfolyamra, es nem szolt a fulhallgatom egyik fele.
jo ez a nap
most szembesultem vele, hogy 1 normalis monitor kurvadraga :(
inb4 csak razert veszek


Razer + iPhone x.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2017 08:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 4 Dec 2017 16:09)
reggel beszart a monitorom, aztan elindultam tanfolyamra, es nem szolt a fulhallgatom egyik fele.
jo ez a nap
most szembesultem vele, hogy 1 normalis monitor kurvadraga :(
inb4 csak razert veszek


benq 240 hz-es
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2017 08:52am
Quote (RRC @ 4 Dec 2017 16:50)
benq 240 hz-es


144hz moncsikat neztem, de ha nincs normalis fps, a hajamra kenhetem. 1 szint alatt nagyon szar.
vagy freesync
vagy gsync
es itt mar eljutunk lassan a 200ezres kategoriaba is, amit 1 kicsit sokallok 1 monitorert
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 4 2017 08:54am
tfw nemsokara kerhetem a fizetesemet cryptovalutaban is

mikor leszek mar olyan kiraly mint Mate
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 4 2017 09:06am
Quote (SteelMeetsSteel @ Dec 4 2017 03:54pm)
tfw nemsokara kerhetem a fizetesemet cryptovalutaban is

mikor leszek mar olyan kiraly mint Mate


lol wat. milyenben es hol dolgozol?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2017 09:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Dec 2017 17:06)
lol wat. milyenben es hol dolgozol?


Bosch termeszetesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1284528462847284828494765Next
Add Reply New Topic New Poll