Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 16:26)
milyen csapatod?

Újpest
4 éves korom óta járok meccsekre. volt anno olyan 3 idény sorozatba, amikor mindenhol ottvoltam. aztán elkezdtünk gyengülni, azóta hazaiban mindig, vidéken meg csak akkor, ha a kondáról, a fideszotonról vagy fontos meccsről van szó.
d lelátó
This post was edited by egomanus on Mar 8 2012 10:37am