d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1283284285286287382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 09:09am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 17:02)
ja meg beakartam vágódni, hogy én olyan menő srác vagyok, hogy meccsekre járok, de látom nem jött be :(


de, nálam bevágódtál!
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 09:16am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 16:09)
de, nálam bevágódtál!


ezaz akkor elértem a célom :D
magyar foci ftw :DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 09:17am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 16:16)
ezaz akkor elértem a célom :D
magyar foci ftw :DDD


hobbi szinten teljesen jo

amugy meg annyira nem szar mint sokan azt leirják.
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 09:18am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 16:17)
hobbi szinten teljesen jo

amugy meg annyira nem szar mint sokan azt leirják.


tudok róla. bár most a csapatom elég ergya... na de mit lehet tenni, teli torokból buzdítani a keménymagból még mindig egy nagy élmény :DD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 09:26am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 16:18)
tudok róla. bár most a csapatom elég ergya... na de mit lehet tenni, teli torokból buzdítani a keménymagból még mindig egy nagy élmény :DD


milyen csapatod? :D
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 10:36am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 16:26)
milyen csapatod? :D


Újpest

4 éves korom óta járok meccsekre. volt anno olyan 3 idény sorozatba, amikor mindenhol ottvoltam. aztán elkezdtünk gyengülni, azóta hazaiban mindig, vidéken meg csak akkor, ha a kondáról, a fideszotonról vagy fontos meccsről van szó.

d lelátó <3

This post was edited by egomanus on Mar 8 2012 10:37am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 10:37am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 17:36)
Újpest


nagyon helyes! :)
mindjárt szimpatikusabb vagy
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 10:41am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 17:37)
nagyon helyes! :)
mindjárt szimpatikusabb vagy


újpest ultras-al van dolgom? :DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 12:46pm
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 17:41)
újpest ultras-al van dolgom? :DDD


nem de ujpest drukker :) már elég rég
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 01:11pm
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 19:46)
nem de ujpest drukker :) már elég rég


na jó tudni, hogy vannak normális emberek :D
Szombaton is megyek le Paksra..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1283284285286287382Next
Add Reply New Topic New Poll