d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1282283284285286473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 02:34pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 03:05pm


A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]



Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 2 2021 03:07pm
Quote (Anarkin @ 2 Dec 2021 22:05)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


Gratula a lvl 99 hez :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 03:08pm
egy kis timeline még: október 17-én volt az első tradem, legyen az a day 0, mondjuk az inkább mfelés volt még

98-at feljegyeztem, ilyen volt nekem, csapattal, munka mellett, alvás nélkül:



2021. 12. 02 - level 99 assassin - Anarkin (46 days)
2010. 05. 05 - level 99 assassin - ladder 5th - Conspiracy (43 days)
2008. 01. 04 - level 99 assassin - ladder 51th - Ws-nDurance
2007. 08. 02 - level 99 paladin - ladder 7th - Ws-ANiGMa (39 days)

az látszik, hogy sokkal hatékonyabb voltam, mint régen (mert kevesebbet toltam)

This post was edited by Anarkin on Dec 2 2021 03:12pm
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Dec 2 2021 03:30pm
Quote (Anarkin @ Dec 2 2021 10:05pm)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


milyen egyszerű lélek
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 2 2021 03:30pm
Quote (Anarkin @ 2 Dec 2021 22:05)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


Vegre valaki aki duskot hasznal.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 2 2021 05:09pm
Quote (Anarkin @ 2 Dec 2021 21:05)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


are you winning son?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 2 2021 06:11pm
Quote (Anarkin @ Dec 2 2021 10:05pm)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


Grat!

Nincs valamilyen oldal/jsp szekció ahol láthatod, hányadikként érted ezt el?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 3 2021 01:48am
Beteg vagy anarkin, gratula :D
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 3 2021 04:28am
Quote (Anarkin @ Dec 2 2021 10:05pm)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


Gz!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282283284285286473Next
Add Reply New Topic New Poll