Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 14:07)
de nehogy azt mond nekem hogy az a meccs izgalmas volt.
én általában azért nézek egy meccset főleg ha semleges vagyok
ott van pl a Milan-Barca csoport meccs szerintem az ide szezon egyik legjobb és legizgalmas meccs volt
de ilyen 7-1es meccsek nálam /care kategoria
lehet nincs igazam de ez az én véleményem
hát ez ilyen ízlések és pofonok kategória
én meg két szar csapat meccsét nem szeretem nézni, azt meg igen, ha valaki épp rekordot állít fel (+ Messit bármikor megnézem)
sőt, én izgultam is, hogy meglegyen az 5 gól!