d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1282283284285286382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 06:20am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 14:07)
de nehogy azt mond nekem hogy az a meccs izgalmas volt.
én általában azért nézek egy meccset főleg ha semleges vagyok

ott van pl a Milan-Barca csoport meccs szerintem az ide szezon egyik legjobb és legizgalmas meccs volt
de ilyen 7-1es meccsek nálam /care kategoria

lehet nincs igazam de ez az én véleményem


hát ez ilyen ízlések és pofonok kategória
én meg két szar csapat meccsét nem szeretem nézni, azt meg igen, ha valaki épp rekordot állít fel (+ Messit bármikor megnézem)
sőt, én izgultam is, hogy meglegyen az 5 gól!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 06:21am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 13:20)
hát ez ilyen ízlések és pofonok kategória
én meg két szar csapat meccsét nem szeretem nézni, azt meg igen, ha valaki épp rekordot állít fel (+ Messit bármikor megnézem)
sőt, én izgultam is, hogy meglegyen az 5 gól!


ezen nem veszünk össze ;)
viszont egyre több ember unja már ezt az egészet, szoval valami csak van abban amit mondok

de izlések és pofonok
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 06:24am
én meg úgy gondolom, hogy élőben sokkal jobb egy meccs, mint a tv elött.
nekem van igazam ez nem kérdés
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 06:32am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 13:24)
én meg úgy gondolom, hogy élőben sokkal jobb egy meccs, mint a tv elött.
nekem van igazam ez nem kérdés


igen de hogy jön ez most ide :) ?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 06:53am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 14:32)
igen de hogy jön ez most ide :) ?


meg ki a fasz vitatja
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 06:55am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 13:53)
meg ki a fasz vitatja


én sem értem

biztos +1
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 08:52am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 13:55)
én sem értem

biztos +1


úgy ahogy mondod :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 08:55am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 16:52)
úgy ahogy mondod :D


az mondjuk bármikor jól jön.
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 8 2012 09:02am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 15:55)
az mondjuk bármikor jól jön.


ja meg beakartam vágódni, hogy én olyan menő srác vagyok, hogy meccsekre járok, de látom nem jött be :(
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 8 2012 09:04am
Quote (egomanus @ 8 Mar 2012 13:24)
én meg úgy gondolom, hogy élőben sokkal jobb egy meccs, mint a tv elött.
nekem van igazam ez nem kérdés


hát nem tudom , alkalom kérdése, valamikor jól esik bessüppedni a tv elé és nyugalomba megnézni egy meccset. De mikor hangulatra vagyok éhes akkor ofc élőbe nézem a huligánokkal!!!
de mivel én csak a kézilabdát szoktam nézni , ezért nvm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282283284285286382Next
Add Reply New Topic New Poll