d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1282283284285286397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 12 2011 12:19am
Old de az egyik legjobb, imo:

Trianonban újratárgyalják Magyarország sorsát.
A székely küldött szót kér:
- Hát én csak azt akarom mondani, hogy mikor mi bejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
- Felvegyük ezt jegyzőkönyvbe?
- Á, nem kell. Csak úgy mondtam.
Megy tovább a beszélgetés, de negyed óra múlva a székely ismét szót kér:
- Hát, amikor mi bejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
Erre a román küldöttnek már tök vörös a feje.
- Felvegyük ezt a jegyzőkönyvbe???
- Á, csak úgy mondtam.
Eltelik negyedóra, még folyik a megbeszélés, a székely ismét szólni kíván:
- Amikor mi idejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
Erre a román nagy, vörös fejjel felugrik és elordítja magát:
- MIT LOPTUNK MI EL??? AKKOR MÉG ITT SEM VOLTUNK!
Erre a székely:
- Na látják, ezt vegyék jegyzőkönyvbe!

This post was edited by Baleee on Feb 12 2011 12:22am
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Feb 12 2011 04:57am
Quote (Baleee @ 12 Feb 2011 07:19)
Old de az egyik legjobb, imo:

Trianonban újratárgyalják Magyarország sorsát.
A székely küldött szót kér:
- Hát én csak azt akarom mondani, hogy mikor mi bejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
- Felvegyük ezt jegyzőkönyvbe?
- Á, nem kell. Csak úgy mondtam.
Megy tovább a beszélgetés, de negyed óra múlva a székely ismét szót kér:
- Hát, amikor mi bejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
Erre a román küldöttnek már tök vörös a feje.
- Felvegyük ezt a jegyzőkönyvbe???
- Á, csak úgy mondtam.
Eltelik negyedóra, még folyik a megbeszélés, a székely ismét szólni kíván:
- Amikor mi idejöttünk ide a Kárpát-medencébe, a románok ellopták Csaba királyfi lovát.
Erre a román nagy, vörös fejjel felugrik és elordítja magát:
- MIT LOPTUNK MI EL??? AKKOR MÉG ITT SEM VOLTUNK!
Erre a székely:
- Na látják, ezt vegyék jegyzőkönyvbe!


old, de jó :D
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 12 2011 05:42am
Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 19:46)
- Tudod hogy hívták Árpád feleségét?
- ???
- Pehely.
- ??????
- Árpádné Pehely.


én ezen röhögtem nagyot :D
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Feb 12 2011 07:15am
Megy a nyuszika az erdő szélén egyszer csak leesik.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 14 2011 12:32pm
Az egyik igazgató új titkárnőt fogad fel s mindegyre udvarol neki, de a titkárnő ellenáll a csábításának. Egyik nap így szól a titkárnő az igazgatóhoz, aki ezúttal egy karkötővel ajándékozza meg:
- Tudja mit igazgató úr, növesszen szakállat.
- Miért, ennyire odavan a szakállasokért? - csillan fel az igazgató szeme.
- Nem, dehogy, de tudj...a a szakáll az ingyen nő, s akkor keféli, amikor akarja.


A tízemeletes ház legfelső emeletén egy férfi ki akar lökni egyasszonyt az ablakon.
Az utcán bámészkodók közül felkiált valaki:
- Gyilkos! Ki akarja lökni a feleségét!
- Nem a feleségem, az anyósom! - kiált vissza a tízedikről a férfi.Mire a bámészkodó:
- Nézd, hogy kapaszkodik a rohadék!

This post was edited by Baleee on Feb 14 2011 12:32pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 14 2011 12:40pm
Quote (text_killer @ Jan 31 2011 09:58am)
(földrengés)

- Édesapám, édesapám! Maga alá temetett az épület!
- Alám?!


DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

felvisítottam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 14 2011 12:44pm
Quote (Baleee @ 14 Feb 2011 19:32)
Az egyik igazgató új titkárnőt fogad fel s mindegyre udvarol neki, de a titkárnő ellenáll a csábításának. Egyik nap így szól a titkárnő az igazgatóhoz, aki ezúttal egy karkötővel ajándékozza meg:
- Tudja mit igazgató úr, növesszen szakállat.
- Miért, ennyire odavan a szakállasokért? - csillan fel az igazgató szeme.
- Nem, dehogy, de tudj...a a szakáll az ingyen nő, s akkor keféli, amikor akarja.


A tízemeletes ház legfelső emeletén egy férfi ki akar lökni egyasszonyt az ablakon.
Az utcán bámészkodók közül felkiált valaki:
- Gyilkos! Ki akarja lökni a feleségét!
- Nem a feleségem, az anyósom! - kiált vissza a tízedikről a férfi.Mire a bámészkodó:
- Nézd, hogy kapaszkodik a rohadék!


úbaszdmeg:DDDDdd
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Feb 15 2011 09:48am
-Mit mond a pedofil a jegypénztárnál?
-Egy diákot pestig
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 17 2011 01:13pm
- Miért nem tudja a zsidó letenni a jogsit?
- ???
- Mert, amikor az oktató azt mondja, hogy gázt neki, mindig kiugrik a kocsiból...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 18 2011 04:23pm
Asszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami ha valaki hazudik, akkor sípol.
Mikor a gyerek hazaér az iskolából, kérdezi:
- Hányast kaptál fiam?
- Ötöst anya!
*Bíííííííííííííííííp*
-Hármast!
*Bíííííííííííííííííp*
-Jó...egyest.
Mire az anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest!
*Bíííííííííííííííííp*
Erre az apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam...
*Bíííííííííííííííííp*
- Apa, nem jártál iskolába?
- Ne szemtelenkedj fiam, az apád vagyok!
*Bíííííííííííííííííp*
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282283284285286397Next
Add Reply New Topic New Poll