d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1281282283284285532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2016 09:43am
Quote (Fej @ 31 Oct 2016 12:22)
Íme, megköszönöm neked, hogy vagy,
Hogy hallottál valaha rólam
S ha csak egy kicsit is mulattat szeszélyem:
Jól van.

Íme, menekülni vágynék tőled,
Csak evezőm nincs készen a hajóban
És ha nem fogsz vesztemen mosolyogni:
Jól van.


Ehhez így mennyi 420 kellett?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2016 09:44am
Quote (josheide @ Oct 31 2016 04:43pm)
Ehhez így mennyi 420 kellett?


Ez egy Ady vers.

Vagy arra voltál kíváncsi, hogy az elküldéséhez mennyire kellett betépnie?

This post was edited by -joey- on Oct 31 2016 09:45am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 31 2016 09:46am
Quote (-joey- @ 31 Oct 2016 16:44)
Ez egy Ady vers.


A kerdes tovabbra is adott.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 31 2016 12:02pm
Quote (josheide @ 31 Oct 2016 16:46)
A kerdes tovabbra is adott.


jozanul lehet tenyleg nem kuldom el, fasz tudja, mindenestre visszahivott

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 31 2016 12:30pm
Quote (Fej @ Oct 31 2016 07:02pm)
jozanul lehet tenyleg nem kuldom el, fasz tudja, mindenestre visszahivott


Szerintem abszolút nem para, ha egy csajnak verseket küldesz. Pláne, ha még vissza is hívott, mint írtad.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 31 2016 12:35pm
Quote (-joey- @ 31 Oct 2016 19:30)
Szerintem abszolút nem para, ha egy csajnak verseket küldesz. Pláne, ha még vissza is hívott, mint írtad.


A végére oda kellett volna írnia, hogy baszni akar, így nem elég egyértelmű a csajnak szerintem.

Vagy csak utalhatott volna rá szolidan:

bÍme, megköszönöm neked, hogy vagy,
aHogy hallottál valaha rólam
sS ha csak egy kicsit is mulattat szeszélyem:
sJól van.
zÍme, menekülni vágynék tőled,
uCsak evezőm nincs készen a hajóban
nÉs ha nem fogsz vesztemen mosolyogni:
kJól van.

This post was edited by ace07 on Oct 31 2016 12:36pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 31 2016 12:51pm
Nem hivalgó, cifra páva
Nem modern az én szivem.
Egyszerűség lakik benne
Mosolyogva szeliden.

Egyszerü, de tiszta nóták
Amiket én dalolok -
Mert a szivem sugja őket,
Nem is olyan nagy dolog.

Ugy csicsereg az én szivem
Egyszerüen, szabadon,
Mint a pintyőke madárka
Fönt a lombos ágakon.

Ami a szivemen fekszik
Azt dalolom, semmi mást:
Legelő, kicsiny birkáktól
Tanultam a versirást.

Egyszerü és tiszta nóta
Gólyafészek, háztető -
Nincsen benne semmi, ámde
Az legalább érthető.

A jó isten egyszerünek
Alkotta az eszemet.
Nincsen abban nagy modernség
Csak szelidség, szeretet.

Kicsi hunyhó, szerető sziv,
Messze égbolt, tiszta, kék -
Fulladjon meg Ady Endre
Lehetőleg máma még.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 31 2016 03:10pm
csak szerintem kurva needy egy verset írni egy csajnak randi után?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 1 2016 04:00am
Quote (TrollBoss @ 31 Oct 2016 22:10)
csak szerintem kurva needy egy verset írni egy csajnak randi után?


nem randi utan irtam neki :) 2 honapig voltunk "jatszotarsak", megbeszeltuk, hogy csak testiseg lesz koztunk, aztan en osszejottem egy masik csajjal, megtudta es azota nem beszelt velem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 1 2016 04:03am
Quote (Fej @ Nov 1 2016 12:00pm)
nem randi utan irtam neki :) 2 honapig voltunk "jatszotarsak", megbeszeltuk, hogy csak testiseg lesz koztunk, aztan en osszejottem egy masik csajjal, megtudta es azota nem beszelt velem


hát jó nagy fasz vagy tbh
Go Back To Magyar Topic List
Prev1281282283284285532Next
Add Reply New Topic New Poll