Quote (-joey- @ 31 Oct 2016 19:30)
Szerintem abszolút nem para, ha egy csajnak verseket küldesz. Pláne, ha még vissza is hívott, mint írtad.
A végére oda kellett volna írnia, hogy baszni akar, így nem elég egyértelmű a csajnak szerintem.
Vagy csak utalhatott volna rá szolidan:
bÍme, megköszönöm neked, hogy vagy,
aHogy hallottál valaha rólam
sS ha csak egy kicsit is mulattat szeszélyem:
sJól van.
zÍme, menekülni vágynék tőled,
uCsak evezőm nincs készen a hajóban
nÉs ha nem fogsz vesztemen mosolyogni:
kJól van.
This post was edited by ace07 on Oct 31 2016 12:36pm