d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1281282283284285382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Mar 8 2012 05:40am
Quote (Inakwo @ Mar 8 2012 11:38am)
ne haragudj de én nem tudok megnézni egy olyan meccset mint amit a barca játszott tegnap :/
inkább néztem a ciprusiakat

ofc neked biztos élvezetes volt, de egy semleges szurkolo nem hiszem hogy élvezte azt a meccset

azt is elfogadom hogy minden szurkolo azt szeretné ha mindig az ő csapata nyerjen nincs ezzel baj


akkor hol a hiba?


a 17(?) éves barca Tello srácról nem sokat tudom, de sokra fogja vinni lol
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 05:43am
Quote (BLueRaN @ 8 Mar 2012 12:40)
akkor hol a hiba?


a 17(?) éves barca Tello srácról nem sokat tudom, de sokra fogja vinni lol


nincs hiba csak nem nézek barca meccset ennyi :D

ő nyugodtan nézze és elfogadom az álláspontját
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 8 2012 05:45am
Quote (Inakwo @ Mar 8 2012 12:43pm)
nincs hiba csak nem nézek barca meccset ennyi :D

ő nyugodtan nézze és elfogadom az álláspontját


Nekem nincs bajom azzal, hogy neked nem tetszik, vagy nem nézed, csak nevettem, hogy itt is a bohóc-szót használod, mikor a spanyol ligát is folyton így jellemzed, és muszáj volt rákontráznom, hogy akkor most a bl is bohócliga?
Olvasom mindenhol, hogy felhígult a bl, gyenge, én meg így wtf? ki mondta a citynek, munak, juvénak, és a többieknek, hogy essenek ki/ne jussanak be? ERről nem a APOEL tehet...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 05:47am
én meg inkább megnéztem, hogy születik egy új rekord, mint hogy két szar csapat két és fél órán keresztül vergődött egymással.
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Mar 8 2012 05:47am
Quote (Vismajor @ Mar 8 2012 11:45am)
Nekem nincs bajom azzal, hogy neked nem tetszik, vagy nem nézed, csak nevettem, hogy itt is a bohóc-szót használod, mikor a spanyol ligát is folyton így jellemzed, és muszáj volt rákontráznom, hogy akkor most a bl is bohócliga?
Olvasom mindenhol, hogy felhígult a bl, gyenge, én meg így wtf? ki mondta a citynek, munak, juvénak, és a többieknek, hogy essenek ki/ne jussanak be? ERről nem a APOEL tehet...


APOEL-el le a kalappal maximum :)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 8 2012 05:48am
Quote (bajcli @ Mar 8 2012 12:47pm)
én meg inkább megnéztem, hogy születik egy új rekord, mint hogy két szar csapat két és fél órán keresztül vergődött egymással.


Y, végig néztem a barca meccsét, utána gépeztem kicsit, és mire átkapcsoltam a tizenegyespárbaj kezdődött, azt megnéztem, örültem, hogy az apoel továbbjutott, de ennyi
Jó eséllyel az első csapat szétszedi őket a 8 között, amelyik nem olyan impotens mint a lyon

This post was edited by Vismajor on Mar 8 2012 05:49am
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Mar 8 2012 05:55am
vajon az mcity. elveri idegenbe a sportingot?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 05:57am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 12:47)
én meg inkább megnéztem, hogy születik egy új rekord, mint hogy két szar csapat két és fél órán keresztül vergődött egymással.


szerintem nem vergődés volt de mind1
a Leverkusen vergődött a Barca ellen...az a vicc hogy egy IFA-t kell nekik bérelni hogy haza vigyék amit kaptak mindezt a BL 16 között
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2012 06:02am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2012 13:57)
szerintem nem vergődés volt de mind1
a Leverkusen vergődött a Barca ellen...az a vicc hogy egy IFA-t kell nekik bérelni hogy haza vigyék amit kaptak mindezt a BL 16 között


mer az apoel-lyon páros közül akármelyik nem kapott volna ennyit a barcától?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2012 06:07am
Quote (bajcli @ 8 Mar 2012 13:02)
mer az apoel-lyon páros közül akármelyik nem kapott volna ennyit a barcától?


de nehogy azt mond nekem hogy az a meccs izgalmas volt.
én általában azért nézek egy meccset főleg ha semleges vagyok

ott van pl a Milan-Barca csoport meccs szerintem az ide szezon egyik legjobb és legizgalmas meccs volt
de ilyen 7-1es meccsek nálam /care kategoria

lehet nincs igazam de ez az én véleményem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1281282283284285382Next
Add Reply New Topic New Poll