Quote (Inakwo @ Mar 8 2012 12:43pm)
nincs hiba csak nem nézek barca meccset ennyi

ő nyugodtan nézze és elfogadom az álláspontját
Nekem nincs bajom azzal, hogy neked nem tetszik, vagy nem nézed, csak nevettem, hogy itt is a bohóc-szót használod, mikor a spanyol ligát is folyton így jellemzed, és muszáj volt rákontráznom, hogy akkor most a bl is bohócliga?
Olvasom mindenhol, hogy felhígult a bl, gyenge, én meg így wtf? ki mondta a citynek, munak, juvénak, és a többieknek, hogy essenek ki/ne jussanak be? ERről nem a APOEL tehet...