d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1281282283284285397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Feb 9 2011 04:28am
- Drágám, mit tennél, ha nyernék a lottón?
- Elválnék és vinném a pénz felét.
- Volt egy kettesem a lottón, itt van 200 forint és húzz a picsába!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 9 2011 06:36am
Quote (jarabekg @ Feb 9 2011 10:01am)
két rendőr barkochbázik:
-Lehet vele telefonálni?
-Hülye vagy? Kenéyrpirítóval?


:D

Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Feb 9 2011 08:15am
‎- Mi van a magyar liften?
- 4 fő - 600 kg.
- Mi van az etióp liften?
- 600 fő - 4 kg.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 9 2011 11:26am
Diszkóban:
- Aztaaa, micsoda bicepsz! Mit szedsz?
- Belépőt, köcsög.
facebook'd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 10 2011 11:46am
- Tudod hogy hívták Árpád feleségét?
- ???
- Pehely.
- ??????
- Árpádné Pehely.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 10 2011 11:47am
Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 10 2011 11:49am
Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 19:46)
- Tudod hogy hívták Árpád feleségét?
- ???
- Pehely.
- ??????
- Árpádné Pehely.


Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 19:47)
Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .


WAT... bár ontopic
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 10 2011 11:52am
Az Autóban
- Úristen, miért mentél át a piroson???
- Tibi is mindig átmegy. :P
- Jó, de most miért állsz meg a zöldnél?
- Hátha jön a Tibi...
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 11 2011 09:28am
Nőci száll fel a buszra egy diáksrác felkel hogy átadja a helyét “Tessék helyet foglalni”
mire a nő “Én előmelegített helyre nem ülök…
Erre a gyerek: Akkor üljön a jegesmedve f#szára.
A nő berág odafut a sofőrhöz :Uram hallotta mit mondott az a kölyök nekem?
Sofőr: És mit csináljak forduljak észak felé?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2011 09:39am
Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 18:47)
Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .


Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 18:52)
Az Autóban
- Úristen, miért mentél át a piroson???
- Tibi is mindig átmegy. :P
- Jó, de most miért állsz meg a zöldnél?
- Hátha jön a Tibi...


ezeken nevettem :D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1281282283284285397Next
Add Reply New Topic New Poll