Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 18:47)
Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .
Quote (Baleee @ 10 Feb 2011 18:52)
Az Autóban
- Úristen, miért mentél át a piroson???
- Tibi is mindig átmegy.

- Jó, de most miért állsz meg a zöldnél?
- Hátha jön a Tibi...
ezeken nevettem :D:D