d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1280281282283284473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2021 08:30am
@harcikacsa, 1:50-től

Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 1 2021 08:49am
Quote (Fej @ Dec 1 2021 03:30pm)
@harcikacsa, 1:50-től

https://www.youtube.com/watch?v=ND79OshGx7M


rip gheeds
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2021 11:38am
Quote (Fej @ 1 Dec 2021 15:30)
@harcikacsa, 1:50-től

https://www.youtube.com/watch?v=ND79OshGx7M


:D :D
Kicsit most rohogtem, de legalabb nem a torchot adta el :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 2 2021 07:09am


érhet valamit?
inb4 35k ingame goldot

This post was edited by harcikacsa17 on Dec 2 2021 07:09am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 2 2021 07:13am
Quote (harcikacsa17 @ 2 Dec 2021 14:09)


hát az 5 ls megvan, meg attack speed is, csak a base nem a legjobb

amúgy nem értek a lovakhoz, azt tudom h vmit biztosan ér, sztem egész sokat, majd Ani megmondja mennyit
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 09:53am
Quote (harcikacsa17 @ 2 Dec 2021 14:09)


ha GT lenne akkor is csak 40 ias menne bele összesen, amitől 2nd hand fegyónak jó lenne még (balnak nem)
de ez a cucc 20-al lassabb mint a GT ahogy látom gugli alapján, szóval lenyomja a speedet
ias calculator kidobja ennél pontosabb
szóval szerintem nem sokat
de ettől fügetlenül dobd be PC topicba, meg áruld, hátha valaki $$
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 2 2021 09:56am
Quote (Anarkin @ 2 Dec 2021 16:53)
ha GT lenne akkor is csak 40 ias menne bele összesen, amitől 2nd hand fegyónak jó lenne még (balnak nem)
de ez a cucc 20-al lassabb mint a GT ahogy látom gugli alapján, szóval lenyomja a speedet
ias calculator kidobja ennél pontosabb
szóval szerintem nem sokat
de ettől fügetlenül dobd be PC topicba, meg áruld, hátha valaki $$


Köszi !
Mit kell nézni ezeken?
2 assa 3 ls minel tobb ias es gt legyen?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 10:04am
Quote (harcikacsa17 @ 2 Dec 2021 16:56)
Köszi !
Mit kell nézni ezeken?
2 assa 3 ls minel tobb ias es gt legyen?


2 assa 3 ls gt 40 ias 2 sox
3 trap 3 ls gt 40 ias 2 sox
ezek a maxok asszem
D2R-ben ilyet még nem láttam mondjuk

2 assa 3 ls gt 20ias 2 sox
ilyet láttam, ezek nagyon sok xx k fg

szóval kb ezt, aha
az a lényeg h GT legyen kvázi és a bal fegyóban meglegyen a 45 ias (mondjuk 20 base + 2 jewel); a jobb-ba nem kell*

*de persze D2Rben f-sztudja az ias bug miatt, nem követem egyáltalán :D

This post was edited by Anarkin on Dec 2 2021 10:05am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 2 2021 10:05am
ilyet se ma láttam
Member
Posts: 11,640
Joined: Apr 13 2005
Gold: 31.71
Dec 2 2021 10:13am
én nem figyeltem a karbantartást és kidobtam pár dolgot a földre :D

aztán már be nem engedett :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1280281282283284473Next
Add Reply New Topic New Poll