d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1279280281282283382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 7 2012 08:37am
Quote (Inakwo @ Mar 7 2012 02:31pm)
tovább jutottunk
a többi nem hinném hogy meg kéne magyarázni


Még jó, hogy az emberek nagyrésze nem így gondolja
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2012 08:40am
Quote (Vismajor @ 7 Mar 2012 15:37)
Még jó, hogy az emberek nagyrésze nem így gondolja


?_?

szerintem a tovább jutás számit a többi nem érdekel, aki mással foglalkozik az az Arsenálnak szurkolt, annak meg savanyu a szőlő

This post was edited by Inakwo on Mar 7 2012 08:41am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 7 2012 08:46am
Quote (Inakwo @ 7 Mar 2012 16:40)
?_?

szerintem a tovább jutás számit a többi nem érdekel, aki mással foglalkozik az az Arsenálnak szurkolt, annak meg savanyu a szőlő


szerintem meg csak a milan-drukkereket nem érdekli, cask a továbbjutás
aki objektíven nézi a meccset, pont leszarja, ki jutott tovább, a körülmények meg a meccs maga sokkal érdekesebb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2012 09:04am
Quote (bajcli @ 7 Mar 2012 15:46)
szerintem meg csak a milan-drukkereket nem érdekli, cask a továbbjutás
aki objektíven nézi a meccset, pont leszarja, ki jutott tovább, a körülmények meg a meccs maga sokkal érdekesebb


akkor is az a lényeg hogy ki jut tovább, és ezek alapján a jobb ment tovább
az már senkit nem fog érdekelni hogy 3-0 lett ahogy az sem hogy 4-0 volt az odavágo...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2012 03:53pm
ide behányom szerintem elfér

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-indianapolisban-18-orakor-nagy-valoszinuseggel-veget-er-a-manning-era-2120568

LOL mondjuk nem lepődtem meg, de azért még is csak egy Legendárol van szo
Kiváncsi vagyok hol folytatja, mondjuk Minnesota? Phili? vagy Arizona?
Mondjuk Phili esélyes is lehetne, pénz van és Vick nem valami fényes
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 7 2012 04:01pm
hogy a picsába nem tud egy lyon legyűrni egy ilyen noname csapatot?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 7 2012 04:02pm
Quote (egomanus @ Mar 7 2012 11:01pm)
hogy a picsába nem tud egy lyon legyűrni egy ilyen noname csapatot?


jól tolják a ciprusiak, lyon meg balfasz
ki fognak esni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2012 04:03pm
Quote (szabika @ 7 Mar 2012 23:02)
jól tolják a ciprusiak, lyon meg balfasz
ki fognak esni


remélem én is :D

láttad amit postoltam feljebb?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 7 2012 04:05pm
Quote (Inakwo @ Mar 7 2012 11:03pm)
remélem én is :D

láttad amit postoltam feljebb?


nem
de tudod miért jöttem ebbe a topikba?
azért mert ez van a vágólapomon:
A Colts megvált Peyton Manningtől

:D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2012 04:06pm
Quote (szabika @ 7 Mar 2012 23:05)
nem
de tudod miért jöttem ebbe a topikba?
azért mert ez van a vágólapomon:
A Colts megvált Peyton Manningtől

:D


LOL

na szerinted hol köt ki? vázoltam pár lehetőséget de igazábol el nem tudom képzelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1279280281282283382Next
Add Reply New Topic New Poll