Quote (Karan2_Returned @ Oct 12 2014 11:54pm)
Letöröltem steamen meg facebookon, elkezdett spammelni TS-en, blockoltam, es elkezdtem ugyan olyan stilusban irni neki mint ö nekem hogy hatha raeszmel mennyire idegesitö.
Ahogy valojaban tortent:
Letoroltelek steamen azutan a dotameccs utan amit megnyertunk mar kb de neked egymagadnak sikerult elbasznod 9 ember jatekat tonkreteve ezzel. Utana mi mentunk inkabb harman nextbe jatszani laciekkal helyetted. A gamet spectatolva spammoltad a faszsagaidat, sajnos pokeolast nem lehet tiltani. Napokkal kesobb pedig jspn is pmelgettel, blokkoltalak ott is, igy mar az se megy, ugyhogy a dota topikban eled ki magad. Szerintem te szorulsz orvosra
