d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1272829303143Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 07:20am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 02:18pm)
hidd el, hogy engem egyáltalán nem zavar
vagy nem tudom mivel próbálsz meg hatni rám, de felőlem az egész subot kitörölhetnék a picsába, szemem se rebbenne


akkor viszont tényleg nem értem, miért hiszed magad itt különb arcnak, mint én

ugyanazt csináljuk mindketten, egyikünk se tesz a fórumért, csak ront rajta :)

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 07:20am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:20am
Quote (AngryBug @ Oct 9 2014 03:17pm)
http://i61.tinypic.com/fof32u.png

ezen azóta is röhögök ricikém)


Es azota se mutattal :)
Die :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 07:21am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 02:18pm)
kicsit átírtam, hogy a gyengébbek is megértsék a mondanivalód lényegét



politikába sose keverem bele semmilyen ismerősöm, barátnőm pl jobbik szimpatizáns, mert debreceni és sok ott a cigány.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:21am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 03:20pm)
segítek, ahol tudok


Akkor meselj, hogy van a baratnod? :) mondd nyugodtan az egesz subot erdekli nem csak engem termeszetesen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 07:21am
Quote (anyd @ Oct 9 2014 02:21pm)
politikába sose keverem bele semmilyen ismerősöm, barátnőm pl jobbik szimpatizáns, mert debreceni és sok ott a cigány.


és mit szólnál, ha cpt elküldené a barátnődet az édesanyjába (nem sértésnek szántam), mert jobbik szimpatizáns?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 07:23am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 02:21pm)
és mit szólnál, ha cpt elküldené a barátnődet az édesanyjába (nem sértésnek szántam), mert jobbik szimpatizáns?


akkor pofánbasznám hogy hogy mer így beszélni a barátnőmmel. ha csak a véleményét mondaná meg, tűrhető formában akkor nem lenne bajom vele.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:23am
Quote (anyd @ 9 Oct 2014 15:21)
politikába sose keverem bele semmilyen ismerősöm, barátnőm pl jobbik szimpatizáns, mert debreceni és sok ott a cigány.



Tok jo a,ugy, hogy a sok barom azert kemeny jobbikos, mert az allitolag megoldast kinal a ciganyproblemara, mig a tobbi nevetseges programjuk honapok alatt romba dontene az amugy is szar helyzetben levo orszagot. De legalabb meglincseltunk par ciganyt.

Ezzel nem azt mondom, hogy nincs veluk problema, de lassunk mar ezen tul
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:24am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:20pm)
Es azota se mutattal :)
Die :)


XD riiicikém
:ddd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2014 07:24am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 14:57)
17 múltam augusztusban...



nem tudom hány éves vagy, de nálunk alap, hogy mindenki okostelefonnal meg tablettel jár, a tanár meg leszarja, ha amúgy a tanulmányi eredményt nem rontja le az órán való netezés... meg nyilván nem az első padban az asztalra kibaszva csinálom

erre varrjál gombot töki


= nincsenek barátaid és inkább itt vergödsz
elég jo
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:24am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:21pm)
Akkor meselj, hogy van a baratnod? :) mondd nyugodtan az egesz subot erdekli nem csak engem termeszetesen


nem hiszem hogy bárkit is érdekelne
az meg hogy téged érdekel engem nem érdekel :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303143Next
Add Reply New Topic New Poll