Quote (anyd @ 9 Oct 2014 15:21)
politikába sose keverem bele semmilyen ismerősöm, barátnőm pl jobbik szimpatizáns, mert debreceni és sok ott a cigány.
Tok jo a,ugy, hogy a sok barom azert kemeny jobbikos, mert az allitolag megoldast kinal a ciganyproblemara, mig a tobbi nevetseges programjuk honapok alatt romba dontene az amugy is szar helyzetben levo orszagot. De legalabb meglincseltunk par ciganyt.
Ezzel nem azt mondom, hogy nincs veluk problema, de lassunk mar ezen tul