Quote (tevetava @ Sep 23 2014 01:45pm)
legalabb 5 embert tudok mondani a subrol aki joba lett volna veled, ha neha nem all be a fotengely nalad, es nem vagy kreten mindenkivel
ha nem vetted eszre, akkor sajnalom, de tenyleg menthetetlen vagy
meshnel se nalam allt be a fotengely, o ment at full retardba ahogy azt lathattad a sajat leirasabol
meg most alapbol is kicsit tard a feltetelezes, mert akar mindenkivel joban lehetnek ha en lennek beni etc de en nem beni vagyok hanem balazska) es nem is akarok eleg sok emberrel jobanlenni, nem birom a fogyatekosokat sajnos
meg alapbol rosszul allsz hozza, mert akikkel egy darabig joban is voltam mind atbasztak, de ez is nyilvan az en hibam