d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1272829303179Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 05:31am
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 01:10pm)
egyszerre sovarogsz szocialis elet es baratok utan, es taszitasz el magadtol mindenkit aki kozeledni akar feled
nem rossz, tanitani lehetne az autizmusod


nem akar kozeledni felem senki, csak reflexbol nyujta a kezet ha talalkozik egy smerosevel
egyebkent meg ki mondta h visszautasitottam? :unsure: nem vagyok paraszt

taviteve pls
Quote (RRC @ Sep 23 2014 01:28pm)
Lefogadom te is benyultad volna a penzt ha ott lettwl volna a buliban


igen, mindenki lenyulta volna ofc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:39am
Quote (RRC @ Sep 23 2014 11:28am)
Lefogadom te is benyultad volna a penzt ha ott lettwl volna a buliban


:XD
én még a tvt is vittem volna vagy pst xboxot vmi értékesebbet amit mozdítani lehet

sokszor azzal basszák el a rablók, hogy készpénzt keresnek és elvisznek 500ftot mikor ott a festmény a falon 1 millioér
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 05:42am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 13:39)
:XD
én még a tvt is vittem volna vagy pst xboxot vmi értékesebbet amit mozdítani lehet

sokszor azzal basszák el a rablók, hogy készpénzt keresnek és elvisznek 500ftot mikor ott a festmény a falon 1 millioér


Szerintem lopj meg nyugdijasokat, csak lehet a 80 eves nagymama lefut, mert kover vagy

De amugy tuti penz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:45am
Quote (tevetavamultija @ 23 Sep 2014 13:31)
nem akar kozeledni felem senki, csak reflexbol nyujta a kezet ha talalkozik egy smerosevel
egyebkent meg ki mondta h visszautasitottam? :unsure: nem vagyok paraszt

taviteve pls

igen, mindenki lenyulta volna ofc


legalabb 5 embert tudok mondani a subrol aki joba lett volna veled, ha neha nem all be a fotengely nalad, es nem vagy kreten mindenkivel
ha nem vetted eszre, akkor sajnalom, de tenyleg menthetetlen vagy


This post was edited by tevetava on Sep 23 2014 05:45am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 05:45am
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 12:45pm)
legalabb 5 embert tudok mondani a subrol aki joba lett volna veled, ha neha nem all be a fotengely nalad, es nem vagy kreten mindenkivel


iso story
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:46am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 13:45)
iso story


te nem jossz ma?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 05:47am
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 12:46pm)
te nem jossz ma?


nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:48am
Quote (TuskesVanek @ Sep 23 2014 11:47am)
nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság


jó mondjuk az, hogy eltemették élve a roland annyát az nem volt igaz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:52am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 13:47)
nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság


? Semmi nem tortent meg ilyen talikon, de seene biztos nagyon vagja, hiszen mindegyiken ott volt
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 06:06am
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 01:45pm)
legalabb 5 embert tudok mondani a subrol aki joba lett volna veled, ha neha nem all be a fotengely nalad, es nem vagy kreten mindenkivel
ha nem vetted eszre, akkor sajnalom, de tenyleg menthetetlen vagy


meshnel se nalam allt be a fotengely, o ment at full retardba ahogy azt lathattad a sajat leirasabol
meg most alapbol is kicsit tard a feltetelezes, mert akar mindenkivel joban lehetnek ha en lennek beni etc de en nem beni vagyok hanem balazska) es nem is akarok eleg sok emberrel jobanlenni, nem birom a fogyatekosokat sajnos
meg alapbol rosszul allsz hozza, mert akikkel egy darabig joban is voltam mind atbasztak, de ez is nyilvan az en hibam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303179Next
Add Reply New Topic New Poll