d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1272829303134Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:45pm
nem ezek, de amugy se vagyok 100% biztos hogy autos volt, na mind1 : F
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jul 18 2014 03:56am
warcraft 1-2





goblins sorozat

Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jul 18 2014 03:57am


meg ez , meg prehistorik 1-2 meg még elég sok ami a topicba is felvan sorolva :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 04:07am
nem tudom ez volt-e már



ez a retek meg most jutott eszembe :D emlekszem eloszor csomo ideig nem futott el, mert 16 mega kellett hozza, nekem meg csak 8 volt :D



és itt van még ez a gyöngyszem is



This post was edited by Fej on Jul 18 2014 04:22am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 04:40am


ezt a gamet linkeltem, az elobb meg megis jelent, de aztan eltunt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 18 2014 04:43am
Quote (Fej @ Jul 18 2014 10:40am)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/it/a/a7/Rrampage.png

ezt a gamet linkeltem, az elobb meg megis jelent, de aztan eltunt


shoot the redneck
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 18 2014 05:36am
postal 2 :D

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 18 2014 05:47am
Quote (lacoking @ Jul 18 2014 10:57am)
http://www.youtube.com/watch?v=uZDG4dlU5uY

meg ez , meg prehistorik 1-2 meg még elég sok ami a topicba is felvan sorolva :)


A macskasat kerestem a topikban koszi
Member
Posts: 47
Joined: Jul 14 2014
Gold: 0.00
Jul 18 2014 06:21am
Quote (TuskesVanek @ Jul 18 2014 01:36pm)
postal 2 :D

http://www.gamer.ru/system/attached_images/images/000/164/498/original/postal-2.jpg


wtf bennem ez total ugy el, hogy eleg jo grafikaja van
>tfw 2004 30 eve volt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 18 2014 09:57am
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 11:48pm)
pont ma beszéltem egy architect sráccal arról hogy kb az elmúlt 40 évben nem találtak ki fundamentálisan új dolgot az emberek, csak most vannak meg a hardwareink hogy leimplementáljunk minden szart amit már ilyen '70-es matek PHDk-ben leírtak

így elnézve ezt a képet, meg hogy mikori, pont ez jutott róla eszembe
azóta ezt copyzzák, csak jobbra meg balra teszik a UI elemeket

http://i.imgur.com/vJ2HvJK.png


minden letezo szoftver wowcopy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303134Next
Add Reply New Topic New Poll