Quote (CyberPunk666 @ 20 Feb 2015 22:14)
De egy hero pack többe kerül, mint a ledurvább AAA címek, ráadásul több, mint kétszer?
D3-ról épp ma datamineolták ki, hogy pay2win lesz
aztán Blue megerősítette, és hozzátette, hogy kizárólag East-en (ott minden game "free to play", szóval belefér a big picturebe)
This post was edited by Anarkin on Feb 20 2015 03:17pm