d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev1272829
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 19 2014 04:18am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 19 2014 11:01am)
es erre van logikus magyarazat?

alapbol nem eleg szar minosegu a kenyer, meg le is kell fagyasztani?


amugy nem szoktam kenyeret enni, ha megis akkor a vegen kezdem, nem ertem mi ertelme kozeprol kezdeni


van.

ugyanúgy, mint a hús, zöldség stb. tovább friss marad, ha lefagyasztod.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 19 2014 04:22am
Quote (TuskesVanek @ 19 May 2014 11:18)
van.

ugyanúgy, mint a hús, zöldség stb. tovább friss marad, ha lefagyasztod.


kussolsz már ?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2014 04:23am
Quote (TuskesVanek @ May 19 2014 11:18am)
van.

ugyanúgy, mint a hús, zöldség stb. tovább friss marad, ha lefagyasztod.



csinald te is, de ha nem olvasztod ki akkor sokkal frisebb is lesz, es szerencset hoz meg gyogyitja a rakot, csak a gonosz gyogyszergyartok titkoljak, de en tudom

egyel fagyott kenyeret!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 19 2014 04:50am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 19 2014 11:23am)
csinald te is, de ha nem olvasztod ki akkor sokkal frisebb is lesz, es szerencset hoz meg gyogyitja a rakot, csak a gonosz gyogyszergyartok titkoljak, de en tudom

egyel fagyott kenyeret!


látom átjött a lényeg.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2014 06:21am
Mit nem értetek? Egyesek lefagyasztják a kenyeret, medrt ritkán jutnak hozzá, és amikor végre találnak egy helyet ahol árulnak friss kenyeret, akkor legagyasztják ínségesebb időkre.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2014 06:27am
Quote (anyd @ May 19 2014 12:21pm)
Mit nem értetek? Egyesek lefagyasztják a kenyeret, medrt ritkán jutnak hozzá, és amikor végre találnak egy helyet ahol árulnak friss kenyeret, akkor legagyasztják ínségesebb időkre.


>180-200ft-ról beszélünk
>RITKÁN jutnak hozzá :XD
>interneteznek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 19 2014 08:56am
Quote (Senee @ 19 May 2014 14:27)
>180-200ft-ról beszélünk
>RITKÁN jutnak hozzá :XD
>interneteznek


>szarkazmus
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2014 08:59am
Quote (bajcli @ May 19 2014 02:56pm)
>szarkazmus


igy ujbol elolvasva télleg YXG:XDGH
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829
Add Reply New Topic New Poll