☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev
1
27
28
29
30
31
39
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 5447
Replies: 385
Track Topic
ToldiSenior
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold
:
2,280.00
#281
May 27 2014 01:43pm
Halihó Mindenki!
A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?
Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#282
May 27 2014 01:48pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 07:43pm)
Halihó Mindenki!
A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?
Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!
nem megyek veled mert fideszes vagy
szétfosszák az agyunkat te meg még támogatod is őket
GeneralTT
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold
:
0.00
#283
May 27 2014 01:49pm
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#284
May 27 2014 01:49pm
Quote (Senee @ 27 May 2014 20:48)
nem megyek veled mert fideszes vagy
szétfosszák az agyunkat te meg még támogatod is őket
téged nem ejtettek fejedre kiskorodban?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#285
May 27 2014 01:49pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 07:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is
faszt
hammerpala visz mindent
:XD!
ToldiSenior
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold
:
2,280.00
#286
May 27 2014 01:50pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is
Nem baj, mert akkor Wili Barbárral jön, ha nem jön senki, de akkor meg javazonunk nem lesz - nem lesz 5 perc alatti Baalkill, de legalább lesz BO
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#287
May 27 2014 01:50pm
Quote (Sanyika @ May 27 2014 07:49pm)
téged nem ejtettek fejedre kiskorodban?
apám földhöz akart csapni
de anya nem engedte
hála égnek
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#288
May 27 2014 01:53pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy
This post was edited by jarabekg on May 27 2014 01:53pm
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#289
May 27 2014 01:54pm
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 20:53)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 20:53)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy
snoopdogot elvitték a mátrixosok, soha nem is létezett
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#290
May 27 2014 01:54pm
Quote (jarabekg @ May 27 2014 07:53pm)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy
ö börtönben van jfyi
de jövöre szabadul
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
27
28
29
30
31
39
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact