d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1272829303139Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 01:43pm
Halihó Mindenki!

A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?

Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 01:48pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 07:43pm)
Halihó Mindenki!

A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?

Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!


nem megyek veled mert fideszes vagy

szétfosszák az agyunkat te meg még támogatod is őket
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 01:49pm
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 27 2014 01:49pm
Quote (Senee @ 27 May 2014 20:48)
nem megyek veled mert fideszes vagy

szétfosszák az agyunkat te meg még támogatod is őket


téged nem ejtettek fejedre kiskorodban?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 01:49pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 07:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is


faszt
hammerpala visz mindent


:XD!
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 01:50pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is


Nem baj, mert akkor Wili Barbárral jön, ha nem jön senki, de akkor meg javazonunk nem lesz - nem lesz 5 perc alatti Baalkill, de legalább lesz BO
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 01:50pm
Quote (Sanyika @ May 27 2014 07:49pm)
téged nem ejtettek fejedre kiskorodban?


apám földhöz akart csapni
de anya nem engedte

hála égnek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 01:53pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:49pm)
amúgy barb nélkül fail lesz hellen meg már nm végén is


azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy

This post was edited by jarabekg on May 27 2014 01:53pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 01:54pm
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 20:53)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy


Quote (jarabekg @ 27 May 2014 20:53)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy


snoopdogot elvitték a mátrixosok, soha nem is létezett
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 01:54pm
Quote (jarabekg @ May 27 2014 07:53pm)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy


ö börtönben van jfyi
de jövöre szabadul
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303139Next
Add Reply New Topic New Poll