d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1272829303178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 31 2012 05:27pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 31 2012 10:05pm)
Elvileg karakter nevet is szigoruan veszik. Ha akarmilyen fikcionalis karakter, valos szemely, vagy sertö szo a neved akkor bannolnak 3 napra.


gw1ben tapasztaltam hogy szigoruak de most legyünk őszinték a Tomika Fat Vag nevű kariban mégis mi a lofasz az amibe bele lehet kötni? vag mint vagina rövidítése?
namechange + 24h ban, kkty

amugy most toltam kb 3 órát, tök király game, de ezzel az AHval baszhatnának már valamit.

This post was edited by Liliomtipro on Aug 31 2012 05:27pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 31 2012 05:34pm
Quote (iceblade777 @ Aug 31 2012 07:23pm)
ja eléggé vicces, és még több ezer embert is bannoltak elvileg. és mutatott egy levelet hogy aki botokat futtatott az csak egy 72 órás felfüggesztést kapott :D


mes
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2012 02:33am
Quote (Liliomtipro @ Sep 1 2012 12:27am)
gw1ben tapasztaltam hogy szigoruak de most legyünk őszinték a Tomika Fat Vag nevű kariban mégis mi a lofasz az amibe bele lehet kötni? vag mint vagina rövidítése?
namechange + 24h ban, kkty

amugy most toltam kb 3 órát, tök király game, de ezzel az AHval baszhatnának már valamit.


Azert szedtek le mert ott is volt valami bug elvileg. Egyebkent melyik szerveren jatszol?

Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 31 2012 11:23pm)
amúgy akit bannoltak a bugabuse miatt az írhat ticketet és neki is 72órára módosítják a bant. amúgyse szabad gliccseket abuseolni, nn kráj


Gondolom nem sok olyan csavo volt aki eljutott lvl 60ra ennyi idö alatt es meg se fordult a fejebe, hogy 21 karma az kicsit keves egy jo cuccert. Aki meg vett belöle ~50et hogy legendary weapont csinaljon belöle az is valoszinü teljesen tudatlan 12 eves volt.
Meg arra is emlekszem amikor Kripp guildje megcsinalta a world first Yogg-Saront es miutan kibannoltak öket sirtak, hogy ök nem is hasznaltak semmilyen bugot.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 1 2012 03:02am
Addoljatok btw
Nifflheimr
remélem ezért nem basznak ki így utólag ~~
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2012 03:46am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 1 2012 08:33am)
Azert szedtek le mert ott is volt valami bug elvileg. Egyebkent melyik szerveren jatszol?



Gondolom nem sok olyan csavo volt aki eljutott lvl 60ra ennyi idö alatt es meg se fordult a fejebe, hogy 21 karma az kicsit keves egy jo cuccert. Aki meg vett belöle ~50et hogy legendary weapont csinaljon belöle az is valoszinü teljesen tudatlan 12 eves volt.
Meg arra is emlekszem amikor Kripp guildje megcsinalta a world first Yogg-Saront es miutan kibannoltak öket sirtak, hogy ök nem is hasznaltak semmilyen bugot.


mondjuk elég nagy faszság olyan miatt bannolni, amiröl a gém készitöi tehetnek

Quote (cowding @ Sep 1 2012 09:02am)
Addoljatok btw
Nifflheimr
remélem ezért nem basznak ki így utólag ~~


téged meg max azért bannolnak, mer csalsz
mindig.

This post was edited by sylke on Sep 1 2012 03:48am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 1 2012 04:43am
Quote (sylke @ Sep 1 2012 10:46am)
mondjuk elég nagy faszság olyan miatt bannolni, amiröl a gém készitöi tehetnek



téged meg max azért bannolnak, mer csalsz
mindig.


ennyi erővel a d3ban is a game készítői tehetnek arról hogy lehet AH botolni és nincs captcha keresésnél, ne bannoljanak :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2012 07:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 1 2012 10:43am)
ennyi erővel a d3ban is a game készítői tehetnek arról hogy lehet AH botolni és nincs captcha keresésnél, ne bannoljanak :(


de ez nem bug
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 1 2012 07:13am
Quote (sylke @ 1 Sep 2012 11:46)
mondjuk elég nagy faszság olyan miatt bannolni, amiröl a gém készitöi tehetnek



téged meg max azért bannolnak, mer csalsz
mindig.


wowban is kibasznak ha exploitolod a gamet, pedig az ő hibájuk (pl. leesel stormwind alá és nem az az első dolgod, hogy írod a ticketet, hanem még lehívod 1-2 haverod sétálni)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2012 07:15am
Quote (RRC @ Sep 1 2012 02:13pm)
wowban is kibasznak ha exploitolod a gamet, pedig az ő hibájuk (pl. leesel stormwind alá és nem az az első dolgod, hogy írod a ticketet, hanem még lehívod 1-2 haverod sétálni)


Ebböl is latszik mekkora wow copy a jatek.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2012 07:16am
Quote (RRC @ Sep 1 2012 01:13pm)
wowban is kibasznak ha exploitolod a gamet, pedig az ő hibájuk (pl. leesel stormwind alá és nem az az első dolgod, hogy írod a ticketet, hanem még lehívod 1-2 haverod sétálni)


ebböl is látszik mekkora nyomorék szar lett a blizz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303178Next
Add Reply New Topic New Poll