d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1272829303164Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 07:47am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:46pm)
mutassak webcamom millios xanaxos dobozt? amugy engem rohadtul nem erdekel hogy ezt elhiszed e vagy sem, amugy sem buszkeseg ez.


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:48am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:46)
mutassak webcamom millios xanaxos dobozt? amugy engem rohadtul nem erdekel hogy ezt elhiszed e vagy sem, amugy sem buszkeseg ez.


inb4

Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:48am
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk, Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide

szarhaziak

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 07:49am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 07:48am
Kajni a helyedben egy pillanatra megállnék és elgondolkoznék az életemen.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:49am
Quote (KiteHawk @ Nov 14 2011 02:47pm)
http://images.wikia.com/southpark/images/d/df/SPW_pic_--_stub.gif


Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:49am
Quote (josheide @ 14 Nov 2011 15:48)
Kajni a helyedben egy pillanatra megállnék és elgondolkoznék az életemen.


70 xanax után nincs visszaút.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 07:49am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:48)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...


Mert te mi vagy? Egyetemet rég elvégzett cégvezér?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:50am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:48)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk, Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide

szarhaziak


you mad?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:51am
miért szed xanaxokt? :( le vagyok maradva és túl gyorsan halad a topic, hogy visszaolvassak
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:51am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:50pm)
you mad?


yup, legszivesebben szajba tetovalnalak mindannyiotokat ahanyan vagytok egyszerre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303164Next
Closed New Topic New Poll