d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1272829303135Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:13am
Quote (Ad4mz @ 9 Mar 2011 17:11)
xDD

nincs kedvem csinálni a cuccodat :\


ne aggódj nekem sincs írni hozzá a szöveget :D

április elejére kell csak meglennie, szóval nem kell túlzásba vinni :D
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:14am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 17:12)
nem, ezeket mondták már nekem az itteni fórumozók :D



ezt durexplay mondta


attól még jót röhögtem rajtad :D

más már úgyis idézett tőled egy klasszikust :)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:16am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 17:11)
Amúgy milyen az avám?


hogy esélyt adjak magamnak a triplára... --> s geci sikerült!! - köszönöm anyukámnak és apukámnak aki támogatott azzal, hogy összehoztak engem :D

nemrossz de szerintem se illik a sigedhez :P

This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 09:16am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 09:16am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 04:06pm)
te viszont egy istsnkirály vagy mi xDDDD
hagyjál már, nem vagyok ostoba, egyszerűen nem is akarok közétek beilleszkedni :D csak páran ebben a tévhitben vannak. pedig max pár embert csipkedni járok ide fel xd jézusom lassan rossz nézni ahogy sírtok. már az lesz, hogy én skizofrén vagyok és elmebeteg ja és meg kéne ölnöm magam... ohhh sry ezek már mind elhagzottak ezer meg ezer könny társaságában xDDD


szerintem tényleg skizofrén vagy... minden egyes alkalommal amikor új multiddal idetévedsz a következő játszódik le: eleinte kedves vagy mindenki, sűrűn még donolgatsz is, teljes mértékbe tagadod, hogy te lennél greendaypeti... persze az emberek nagy része le is szar, mert senkit nem érdekel a nyomorod, de aztán egy két oldfag csak beszól (texxasnak asszem épp oli, most meg sondor meg gurke) és erre nálad kiborul a bili és álmokfutásba kezdesz (itt már általában csak azt nem írod le h multi vagyok, mert akkor bannolnak)... amikor már látványosan felhívtad magadra a figyelmet, és már mindenki azt szeretné, hogy eltakarodj, akkor bújik elő a barlangjából a "trollpetike", aki nyitja ezt a mérhetetlen mennyiségű szar topikot, meg telefossa subot, ilyenkor tökre elhiszed magadról, hogy jobb troll vagy mint ptdk vagy csokottreturned, de igazából csak úgy viselkedsz, mint egy hiperaktív 12 éves...

eddig ez 3 személyiség volt, de számatalan másikat is elő szoktad adni, téged minimum megerőszakolt gyerekkorodba egy ritkánlátott nagybácsi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 09:16am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 20:16)
hogy esélyt adjak magamnak a triplára...

nemrossz de szerintem se illik a sigedhez :P


Az előző se illett, csak a színvilága stimmeljen.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:17am
Quote (jarabekg @ 9 Mar 2011 17:16)
szerintem tényleg skizofrén vagy... minden egyes alkalommal amikor új multiddal idetévedsz a következő játszódik le: eleinte kedves vagy mindenki, sűrűn még donolgatsz is, teljes mértékbe tagadod, hogy te lennél greendaypeti... persze az emberek nagy része le is szar, mert senkit nem érdekel a nyomorod, de aztán egy két oldfag csak beszól (texxasnak asszem épp oli, most meg sondor meg gurke) és erre nálad kiborul a bili és álmokfutásba kezdesz (itt már általában csak azt nem írod le h multi vagyok, mert akkor bannolnak)... amikor már látványosan felhívtad magadra a figyelmet, és már mindenki azt szeretné, hogy eltakarodj, akkor bújik elő a barlangjából a "trollpetike", aki nyitja ezt a mérhetetlen mennyiségű szar topikot, meg telefossa  subot, ilyenkor tökre elhiszed magadról, hogy jobb troll vagy mint ptdk vagy csokottreturned, de igazából csak úgy viselkedsz, mint egy hiperaktív 12 éves...

eddig ez 3 személyiség volt, de számatalan másikat is elő szoktad adni, téged minimum megerőszakolt gyerekkorodba egy ritkánlátott nagybácsi


jaaaj ember Wall of text...
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 09:20am
Quote
tomi ingame meg se mertél mukkannni te owned senki!
hamarosan viszont(30adikán) szét lesz verve a hatalmas pofád tomika ^^
még az is lehet énis ott leszek és sirhacc a rendöségnek ricsivel megesszük öket is te nolife


:P
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 09:22am
az a gondom, hogy tényleg úgy érzem, csak pazarlom petikére a szavakat, de ha meg ezt nem írom le, akkor megint győztesnek érzi magát, és itt fogja tovább baszni az idegeimet.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:24am
Quote (jarabekg @ 9 Mar 2011 17:22)
az a gondom, hogy tényleg úgy érzem, csak pazarlom petikére a szavakat, de ha meg ezt nem írom le, akkor megint győztesnek érzi magát, és itt fogja tovább baszni az idegeimet.


szerintem sajnos a kettő között nincs összefüggés :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 09:25am
Quote (jarabekg @ 9 Mar 2011 17:22)
az a gondom, hogy tényleg úgy érzem, csak pazarlom petikére a szavakat, de ha meg ezt nem írom le, akkor megint győztesnek érzi magát, és itt fogja tovább baszni az idegeimet.


lepj tul rajta, nem er az egesz gyerek ket posztnal tobbet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303135Next
Add Reply New Topic New Poll