d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1272829303165Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 10:48am
Ésdekes egy topic lett! :P

Az állás a következő:

Predi: 13 ( érdekes :P )
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Lacoking: 3
Kriza: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Banyek: 3
Fezmin: 3
Anamy: 2
xGurke: 2
Vismajor: 2
ElCapitano: 2
InfamousMythos: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 1
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
Sunnymarcel: ( bunda miatt kizárva :P )
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 10:48am
Quote (uberpro123 @ 30 May 2010 18:37)
most mondanam h van 07es locked multim de nem mondom. :c


ok
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 10:49am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 18:48)
Ésdekes egy topic lett! :P

Az állás a következő:

Predi: 13 ( érdekes :P )
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Lacoking: 3
Kriza: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Banyek: 3
Fezmin: 3
Anamy: 2
xGurke: 2
Vismajor: 2
ElCapitano: 2
InfamousMythos: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 1
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
Sunnymarcel: ( bunda miatt kizárva :P )


én maximum egy jót fogok röhögni, ha predi nyer
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 10:49am
kapitány sige a best imo
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 10:51am
köszi Imi a számolást ;)

Na akkor eddig 4/4, és még 5 kell hogy megelőzzem predit összességében :P


hájj, Megbundázták a számlálást! :cry:

banyek: oberon_os,alexxx2,fro, uberpro ez négy, nem három :D

This post was edited by banyek on May 30 2010 10:53am
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 10:51am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 17:48)
InfamousMythos: 2


3 az nem?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 10:52am
Quote (Fezmin @ May 30 2010 05:48pm)

Sunnymarcel: ( bunda miatt kizárva :P )


De miért lett kizárva? ^^ Ilyen alapon a predi féle "soha az életben nem postoltam a subra, de most hirtelen szavazok a haverra" voksolók se nyilván véletlen találtak a topicra.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 30 2010 10:55am
eleg feleslegesen szamoltok amugy, mert mar reg bejelntettem hogy nyertem.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 10:55am
Kérem vissza a negyedik voksom :cry:

Amúgy az első tízre mehetne poll topic :))
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 10:55am
Quote (kriza @ May 30 2010 05:51pm)
3 az nem?


Ha valami nem volt egyértelmű nem számoltam bele, becenevekkel esetlegesen nem tudok mit kezdeni, én nem tudom mindnekiről, hogy ki kicsoda, hogy hívjátok. Valamilyen szinten tiszta, egyértelmű nick nevet postoljatok, vagy sajnos nem lesz érvényes.


Én ennyit számoltam, de persze én is hibázhatok, ha ez történt akkor post plz azt a 3 szavazatot. :) És mindneki más is, ha valamit esetleg elnéztem.

THX :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303165Next
Add Reply New Topic New Poll