Quote (kriza @ May 30 2010 05:51pm)
3 az nem?
Ha valami nem volt egyértelmű nem számoltam bele, becenevekkel esetlegesen nem tudok mit kezdeni, én nem tudom mindnekiről, hogy ki kicsoda, hogy hívjátok. Valamilyen szinten tiszta, egyértelmű nick nevet postoljatok, vagy sajnos nem lesz érvényes.
Én ennyit számoltam, de persze én is hibázhatok, ha ez történt akkor post plz azt a 3 szavazatot.

És mindneki más is, ha valamit esetleg elnéztem.
THX
