Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 21:10)
Meg kell ertened Gica, hogy amire ti vallalkoztok - ebben a korban - az ritkan sul el jol.
Es ezert az emberek eloitelettel gondolkoznak, ami NEM alaptalan.
Epp ezert fogtok meg kapni negativ velemenyt es, ha meg ezeket sem tudod kulturaltan kezelni akkor, hogy akarsz gyereket nevelni?
ezzel teljesen egyetértek
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:11)
Na itt a baj. Akik nincsenek a helyzetbe azok nem tudják beleélni magukat. Ha most éppen benned lenne ez a gyermek (és k
b ugyanígy mint én 5 éves korod óta azt tervezgetnéd hogy minimum 6 gyereked lesz mert annyira szereted őket) egészen másképp gondolkodnál.
Hát, ha szerintetek tutiramindenjólesz, plusz minden előre ki lett gondolva, akkor áldásom rátok ^^