d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1272829303158Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:15pm
Quote (Norina @ Mon, May 25 2009, 09:11pm)
ezt azért megkérdőjelezném

mellesleg akkor már csak azért is idehányom, hogy ez egy kurva nagy felelőtlenség szerintem... és nem azért, hogy bántsalak, és nem is azért, mert én olyan marha sokat tapasztaltam

(azért megjegyzem 22 vagyok, 6 és fél éve a barátommal, most fogunk összeköltözni, de rengeteget gondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha mégsem megy?.... mert lehet, hogy nem fog... ez csak célzás, hogy esetleg lehet, hogy mert most nagy hirtelen ezt gondoljátok, mégsem ti vagytok az igaziak egymásnak)

Lacuska kérlek ne haragudj rám ezért a postért, ettől még  :love:


????????????????????????????????????
igen biztos jah elfelejtettem mondani most jöttünk össze múlthéten.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 25 2009 01:15pm
Quote (Saou @ Mon, May 25 2009, 08:02pm)
Nem akarok nagyon modoros/nyugíjas lenni, de most ezt le kell írnom.


Az elején kurvasok leányanya gondolja azt, hogy nagyon jó lesz neki, meg a gyereknek, meg a papának. Akkor mégis miért van az, hogy oly sokan végül kukába/vécébe dobják, vagy vízbe fojtják?


Kicsit erős, de érdemes rajta elgondolkozni.



ja és:

LOWFASZBUTAGECI 14 EVES GTFO A TOPICBOL, ASSETUDODMIAZAPINA


VEGYEL AGYAT, EZEN ERDEMES ELGONDOLKODNI
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:16pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:13)
Lehet hogy neked is röpködnének a bazdmegeid ha éppen arról beszélnének kb teli vigyorral hogy ÖLD MEG A GYEREKED!


Szerintem senki nem orulne annak, ha rosszul sulne el az egesz, senki nem vigyorog itt ezen. Megelozni akarnak. Ez a velemenyuk.

Most, ha gonosz akarnek lenni, azt is mondhatnam, hogyha annyira vegiggondoltatok ezerszer, akkor gondolhattatok volna arra is, hogy negativ velemenyek is lesznek

This post was edited by ang3l on May 25 2009 01:17pm
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:16pm
Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 21:10)
Meg kell ertened Gica, hogy amire ti vallalkoztok - ebben a korban - az ritkan sul el jol.
Es ezert az emberek eloitelettel gondolkoznak, ami NEM alaptalan.
Epp ezert fogtok meg kapni negativ velemenyt es, ha meg ezeket sem tudod kulturaltan kezelni akkor, hogy akarsz gyereket nevelni?


ezzel teljesen egyetértek

Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:11)
Na itt a baj. Akik nincsenek a helyzetbe azok nem tudják beleélni magukat. Ha most éppen benned lenne ez a gyermek (és k
b ugyanígy mint én 5 éves korod óta azt tervezgetnéd hogy minimum 6 gyereked lesz mert annyira szereted őket) egészen másképp gondolkodnál.


Hát, ha szerintetek tutiramindenjólesz, plusz minden előre ki lett gondolva, akkor áldásom rátok ^^
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:16pm
Quote (Frostler @ Mon, May 25 2009, 09:14pm)
hol van a buszke apa? msn


rossz a netecskéje. épp sírdogál :(
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 25 2009 01:16pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:15)
????????????????????????????????????
igen biztos jah elfelejtettem mondani most jöttünk össze múlthéten.


igen, szerintem 3 év az kurva kevés.....
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:17pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:16pm)
Szerintem senki nem orulne annak, ha rosszul sulne el az egesz, senki nem vigyorog itt ezen. Megelozni akarnak. Ez a velemenyuk.


nem kértem abortuszról véleményt kösz.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:17pm
Quote (Norina @ Mon, May 25 2009, 09:16pm)
igen, szerintem 3 év az kurva kevés.....


jolvanakkor :)
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:18pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:17)
nem kértem abortuszról véleményt kösz.


Akkor megint csak oda lyukadunk ki, hogy az egyetlen lehetoseg a velemenyre az, hogy "juupppiii, de jo!"...
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:19pm
Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 21:18)
Akkor megint csak oda lyukadunk ki, hogy az egyetlen lehetoseg a velemenyre az, hogy "juupppiii, de jo!"...


És a gyömbér.
Igyon meg 2 litert a délután belőle, és estére látni se fog olyan kómás lesz :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272829303158Next
Add Reply New Topic New Poll