Quote (xLestatx @ Wed, Feb 27 2008, 12:51pm)
Azt irjak 1-1,5K ^^
Akkor nyertem rajta 900 Fg-t ^^
Ha el tudod adni annyiért

Quote (xLestatx @ Wed, Feb 27 2008, 12:51pm)
Azt irjak 1-1,5K ^^
Akkor nyertem rajta 900 Fg-t ^^
Meg valami.
Ha ott LS Trade-nel kiirok valamit es el akarom adni akkro az hogy működik?

csinálsz neki topicot
aztán a kialkudott áron felrakod MP-re
This post was edited by beni on Feb 27 2008 05:57am