Quote (MarcusD @ 9 Nov 2017 18:30)
nincs ezeknek a szaroknak elévülési ideje? ez kb olyan mintha valaki ellopná a telefonomat és 10 évvel később jelenteném fel
de nyilván van.
Jogi következményei nem is lesznek a dolognak valószínűleg. (gondolom)
de ezt a sorozatos topikban már kifejtettem, semelyik cég nem akarja felvállalni azt a személyt sem, aki megkérdőjelezhető...
Szóval, gondolom, ha elévülésiidő után lesz bizonyítható (hol vannak a jogászaink?) akkor le már nem kell ülnie, csak többé nem kap munkát.