Quote (Fej @ 27 Oct 2016 10:41)
nincs vele baj, kisse amugy is tulreagaltam az elozo postod mert aznap pont elotte basztak fel az agyamat es nem volt turelmem fejtegetni, hogy mit miert irtam
hát elég hangos lett, igy "viccesen" leosztott par sracot akikkel en amugy tok joban vagyok (es csak szamara volt vicces), es a leosztas kozben hasznalt olyan szavakat amiket egy notol nem szivesen hallok
elegge vallalhataltan lett es igy rajottem kozben, hogy en ezt tokre nem akarom
En az alkoholra fognam, ha minden mas stimmel es beszelnek vele errol.