Quote (rapiddani @ 27 Oct 2016 10:24)
csak úgy jönnek mennek ezek az igazi szerelmek mi? én rosszindulatú kancsesz
mikor meglattam alul a nevedet mar tudtam

no offense, de megint szovegertelmezesi gondok vannak bro, ki irta, hogy igazi szerelem (meg eleg abszurd is lenne ilyet irni 3 talalkozas utan)
nem keresem vissza a kommentem, de ha jol emlekszem azt irtam, hogy az utobbi 1 evben az elso amit talan komolyan tudnek venni
aztan igy hetvegen elmentem vele meg par baratnojevel iltazoni meg valami buliba, megivott 4-5 vodagyombert es megismertem egy masik oldalat ^^
/e: alapbol, ki a faszom iszik meg csajkent igy a 3-4. randin 4-5 vodkat
Quote (anyd @ 27 Oct 2016 10:07)
Csak határozottan. Ha visszakozol az senkinek se jó
igy van, csak full szerelmes es mindenkeppen kellemetlen lesz, de jobb elobb mint kesobb
This post was edited by Fej on Oct 27 2016 03:34am