d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1277278279280281532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2016 03:37pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 26 2016 10:33pm)
vagy csak elhozni egy szegény országból valami intelligens, a szarból kitörni vágyó szép nőt


Ennek altalaban az a vege hogy amint megkapja a csaj az allampolgarsagot lelecel/beadja a vallopert. Meg azt se tudnam hogy lehetne megoldani, neten nem akarok ismerkedni.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 26 2016 03:50pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Oct 2016 23:37)
Ennek altalaban az a vege hogy amint megkapja a csaj az allampolgarsagot lelecel/beadja a vallopert. Meg azt se tudnam hogy lehetne megoldani, neten nem akarok ismerkedni.


vegyel el krisz
tudok csirket sutni es pizzat rendelni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2016 02:43am
Ma lesz egy elég kellemetlen szakításom ha erőt tudok venni magamon, remélem nem leszek egy pöcs és tényleg megoldom ma

This post was edited by Fej on Oct 27 2016 02:44am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 27 2016 03:07am
Quote (Fej @ Oct 27 2016 09:43am)
Ma lesz egy elég kellemetlen szakításom ha erőt tudok venni magamon, remélem nem leszek egy pöcs és tényleg megoldom ma


Csak határozottan. Ha visszakozol az senkinek se jó
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 27 2016 03:23am
Quote (Fej @ Oct 27 2016 09:43am)
Ma lesz egy elég kellemetlen szakításom ha erőt tudok venni magamon, remélem nem leszek egy pöcs és tényleg megoldom ma


Ez ugye nem az akiröl irtad hogy megtalaltad eleted parjat?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 27 2016 03:24am
Quote (Fej @ Oct 27 2016 08:43am)
Ma lesz egy elég kellemetlen szakításom ha erőt tudok venni magamon, remélem nem leszek egy pöcs és tényleg megoldom ma


csak úgy jönnek mennek ezek az igazi szerelmek mi? én rosszindulatú kancsesz
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2016 03:32am
Quote (rapiddani @ 27 Oct 2016 10:24)
csak úgy jönnek mennek ezek az igazi szerelmek mi? én rosszindulatú kancsesz


mikor meglattam alul a nevedet mar tudtam :D no offense, de megint szovegertelmezesi gondok vannak bro, ki irta, hogy igazi szerelem (meg eleg abszurd is lenne ilyet irni 3 talalkozas utan)

nem keresem vissza a kommentem, de ha jol emlekszem azt irtam, hogy az utobbi 1 evben az elso amit talan komolyan tudnek venni

aztan igy hetvegen elmentem vele meg par baratnojevel iltazoni meg valami buliba, megivott 4-5 vodagyombert es megismertem egy masik oldalat ^^

/e: alapbol, ki a faszom iszik meg csajkent igy a 3-4. randin 4-5 vodkat

Quote (anyd @ 27 Oct 2016 10:07)
Csak határozottan. Ha visszakozol az senkinek se jó


igy van, csak full szerelmes es mindenkeppen kellemetlen lesz, de jobb elobb mint kesobb

This post was edited by Fej on Oct 27 2016 03:34am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 27 2016 03:38am
Quote (Fej @ Oct 27 2016 09:32am)
mikor meglattam alul a nevedet mar tudtam :D no offense, de megint szovegertelmezesi gondok vannak bro, ki irta, hogy igazi szerelem (meg eleg abszurd is lenne ilyet irni 3 talalkozas utan)

nem keresem vissza a kommentem, de ha jol emlekszem azt irtam, hogy az utobbi 1 evben az elso amit talan komolyan tudnek venni

aztan igy hetvegen elmentem vele meg par baratnojevel iltazoni meg valami buliba, megivott 4-5 vodagyombert es megismertem egy masik oldalat ^^

/e: alapbol, ki a faszom iszik meg csajkent igy a 3-4. randin 4-5 vodkat



igy van, csak full szerelmes es mindenkeppen kellemetlen lesz, de jobb elobb mint kesobb


sajnos kényszeresen ugrok már rá

This post was edited by rapiddani on Oct 27 2016 03:38am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 27 2016 03:39am
Quote (Fej @ Oct 27 2016 10:32am)
mikor meglattam alul a nevedet mar tudtam :D no offense, de megint szovegertelmezesi gondok vannak bro, ki irta, hogy igazi szerelem (meg eleg abszurd is lenne ilyet irni 3 talalkozas utan)

nem keresem vissza a kommentem, de ha jol emlekszem azt irtam, hogy az utobbi 1 evben az elso amit talan komolyan tudnek venni

aztan igy hetvegen elmentem vele meg par baratnojevel iltazoni meg valami buliba, megivott 4-5 vodagyombert es megismertem egy masik oldalat ^^

/e: alapbol, ki a faszom iszik meg csajkent igy a 3-4. randin 4-5 vodkat



igy van, csak full szerelmes es mindenkeppen kellemetlen lesz, de jobb elobb mint kesobb


Mesélj, mi volt a vodkák után
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2016 03:41am
Quote (rapiddani @ 27 Oct 2016 10:38)
sajnos kényszeresen ugrok már rá


nincs vele baj, kisse amugy is tulreagaltam az elozo postod mert aznap pont elotte basztak fel az agyamat es nem volt turelmem fejtegetni, hogy mit miert irtam

Quote (anyd @ 27 Oct 2016 10:39)
Mesélj, mi volt a vodkák után


hát elég hangos lett, igy "viccesen" leosztott par sracot akikkel en amugy tok joban vagyok (es csak szamara volt vicces), es a leosztas kozben hasznalt olyan szavakat amiket egy notol nem szivesen hallok

elegge vallalhataltan lett es igy rajottem kozben, hogy en ezt tokre nem akarom

This post was edited by Fej on Oct 27 2016 03:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1277278279280281532Next
Add Reply New Topic New Poll