Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Nov 2017 20:19)
ha 24/7be dolgozol, es csak rozsadombra szallitasz, akkor talan.
Én úgy képzelem, hogy ott élnek a legsmucigabbak, akik fél perc késés miatt már a rendes árat sem akarják kifizetni, nemhogy borravalót adnának.
De lehet csak előítéletes vagyok.