d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1276277278279280532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2016 11:08am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2016 05:03pm)
Ez a csaj a D-t akarja


Amit ez az ember mond.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 5 2016 11:12am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2016 06:03pm)
Ez a csaj a D-t akarja


Nem ertem egyebkent, amikor talalkoztam vele 4 napja nem borotvalkoztam es munkabol mentem felhullakent inni, meg a pasija is ott volt mellette.
Bezzeg amikor kicsinositom magamat es ugy megyek csajozni akkor nem kellek nekik :wacko:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2016 11:20am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 5 2016 06:12pm)
Nem ertem egyebkent, amikor talalkoztam vele 4 napja nem borotvalkoztam es munkabol mentem felhullakent inni, meg a pasija is ott volt mellette.
Bezzeg amikor kicsinositom magamat es ugy megyek csajozni akkor nem kellek nekik :wacko:


nem islehet őket érteni
ne is próbáld
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 9 2016 07:57am
@karan
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 01:36pm


xD



miért nem progressel senki
nehogymár nekem kelljen
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2016 01:59pm
Quote (Senee @ Oct 26 2016 08:36pm)
http://2.1m.yt/ZlEgoEc.jpg

xD



miért nem progressel senki
nehogymár nekem kelljen


Ma voltam inni 2 munkatarsammal es rajöttem nem akarok itt becsajozni. Folyamatosan arrol beszeltek hogy mikor hogyan basztak be/füveztek komaba magukat.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 26 2016 02:56pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Oct 2016 21:59)
Ma voltam inni 2 munkatarsammal es rajöttem nem akarok itt becsajozni. Folyamatosan arrol beszeltek hogy mikor hogyan basztak be/füveztek komaba magukat.


nem ertem mi a baj veluk
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 26 2016 03:00pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2016 07:59pm)
Ma voltam inni 2 munkatarsammal es rajöttem nem akarok itt becsajozni. Folyamatosan arrol beszeltek hogy mikor hogyan basztak be/füveztek komaba magukat.



neked barátnő se kell, feleség pláne, okos csaj szerinted nem létezik, az se jo ha egy kurva. Kezdek kiváncsi lenne az igényeidre, redditen csak a waifu megy?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2016 03:30pm
Quote (rapiddani @ Oct 26 2016 10:00pm)
neked barátnő se kell, feleség pláne, okos csaj szerinted nem létezik, az se jo ha egy kurva. Kezdek kiváncsi lenne az igényeidre, redditen csak a waifu megy?


Feleseg jo lenne (termeszetesen hazassagi szerzödessel), aki mosna fözne takaritana. Mondjuk abban igazad van hogy en sem tudom mit akarok igazabol, csak nezegetem a kinalatot es elegge lehangolo.
Lehet Ibizara kene költözni.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 26 2016 03:33pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2016 10:30pm)
Feleseg jo lenne (termeszetesen hazassagi szerzödessel), aki mosna fözne takaritana. Mondjuk abban igazad van hogy en sem tudom mit akarok igazabol, csak nezegetem a kinalatot es elegge lehangolo.
Lehet Ibizara kene költözni.


vagy csak elhozni egy szegény országból valami intelligens, a szarból kitörni vágyó szép nőt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1276277278279280532Next
Add Reply New Topic New Poll