d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1276627672768276927704765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 27 2017 01:14am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 26 Oct 2017 14:16)
http://www.youtube.com/watch?v=R9va0y74VMU


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 27 2017 01:23am
Quote (Eoghan @ 26 Oct 2017 22:17)
najo, azért azt nem hiszem el, hogy egy aktív, nem newbie Linux user kiguglizza a vim használatát..
A Hanyadek fstab/login manager teljesen hétköznapi sajnos. csomó vállalatnál managed workplace a Linux os is, központilag konfigolt, gyakran fos beállításokkal..


mi a retek koze van a kettonek egymashoz
mc, mcedit
nyilvan a vim-et langszoroval kell pusztitani
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 27 2017 01:58am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2017 11:48pm)
az a cto csavo ha jol tudom csak azert van a cegnel mert ö adott penzt az alapitashoz, es most igy "hobbikent" developerkedik, de ma ilyet is mondott hogy probalt feltepiteni egy docker imaget, nem sikerült neki, ezert feladta hogy ir sajat containert

a masik sracra meg annyit hogy igazabol szep dolog hogy tanulgat linuxozni, csak nem ertem hogy a csudaba nem zavarja hogy 15 percen at tart amire elindit kezzel mindent
plane akkor, ha ö telepitette fel maganak az archot, mind az fstab mint a display manager rajta van a wikin az installation guideban

meg azt sem ertem minek hangoztatjak hogy a linux mennyivel jobb mint a windows / mac ha ki se hasznaljak az elönyeit, no mindegy
lehet le kene tennem valami linux sys admin vizsgat es inkabb azt csinalni

egyebkent ma is voltak nalunk, a fiatalabb srac bejött reggel, köszönes nelkül sietett a meeting terembe, portas csaj megkerdezte hogy kihez jött, erre annyira megijedt hogy elejtette a starbucks kavejat


remelem kirugtatok a recepciost! sot, a vevo szeme lattara illett volna egy rakas migrans koze vetni!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 27 2017 06:18am


sorsod:
[ ] Budapest
[x] Borsod
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 27 2017 07:07am
Quote (Taszilo.^ @ Oct 27 2017 01:18pm)


Ilyen kontextusba helyezve mar nem is keresek olyan sokat :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 27 2017 07:15am
Quote (Taszilo.^ @ 27 Oct 2017 14:18)


[x] svajc 99999999999999999999999999999CHF
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 27 2017 07:17am
Kurvajot interjuztam, sziNpatikus ez a hely. Soon racmes etikus hekker ur aki beszol annak feltorom a facebookjat buzik

Inb4 syl 'nincs facebookom', akkor majd neked a poe accod torom fel!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 27 2017 07:17am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 27 2017 07:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 27 2017 03:17pm)
Kurvajot interjuztam, sziNpatikus ez a hely. Soon racmes etikus hekker ur aki beszol annak feltorom a facebookjat buzik

Inb4 syl 'nincs facebookom', akkor majd neked a poe accod torom fel!


_ETIKUS_ hekker)))
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 27 2017 07:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 27 2017 02:17pm)
Kurvajot interjuztam, sziNpatikus ez a hely. Soon racmes etikus hekker ur aki beszol annak feltorom a facebookjat buzik

Inb4 syl 'nincs facebookom', akkor majd neked a poe accod torom fel!


Soon Kajnista.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 27 2017 07:20am
Quote (-joey- @ Oct 27 2017 02:19pm)
Soon Kajnista.


AZAZ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1276627672768276927704765Next
Add Reply New Topic New Poll