Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2017 11:48pm)
az a cto csavo ha jol tudom csak azert van a cegnel mert ö adott penzt az alapitashoz, es most igy "hobbikent" developerkedik, de ma ilyet is mondott hogy probalt feltepiteni egy docker imaget, nem sikerült neki, ezert feladta hogy ir sajat containert
a masik sracra meg annyit hogy igazabol szep dolog hogy tanulgat linuxozni, csak nem ertem hogy a csudaba nem zavarja hogy 15 percen at tart amire elindit kezzel mindent
plane akkor, ha ö telepitette fel maganak az archot, mind az fstab mint a display manager rajta van a wikin az installation guideban
meg azt sem ertem minek hangoztatjak hogy a linux mennyivel jobb mint a windows / mac ha ki se hasznaljak az elönyeit, no mindegy
lehet le kene tennem valami linux sys admin vizsgat es inkabb azt csinalni
egyebkent ma is voltak nalunk, a fiatalabb srac bejött reggel, köszönes nelkül sietett a meeting terembe, portas csaj megkerdezte hogy kihez jött, erre annyira megijedt hogy elejtette a starbucks kavejat
remelem kirugtatok a recepciost! sot, a vevo szeme lattara illett volna egy rakas migrans koze vetni!