Quote (Eoghan @ Oct 26 2017 10:17pm)
najo, azért azt nem hiszem el, hogy egy aktív, nem newbie Linux user kiguglizza a vim használatát..
A Hanyadek fstab/login manager teljesen hétköznapi sajnos. csomó vállalatnál managed workplace a Linux os is, központilag konfigolt, gyakran fos beállításokkal..
az a cto csavo ha jol tudom csak azert van a cegnel mert ö adott penzt az alapitashoz, es most igy "hobbikent" developerkedik, de ma ilyet is mondott hogy probalt feltepiteni egy docker imaget, nem sikerült neki, ezert feladta hogy ir sajat containert
a masik sracra meg annyit hogy igazabol szep dolog hogy tanulgat linuxozni, csak nem ertem hogy a csudaba nem zavarja hogy 15 percen at tart amire elindit kezzel mindent
plane akkor, ha ö telepitette fel maganak az archot, mind az fstab mint a display manager rajta van a wikin az installation guideban
meg azt sem ertem minek hangoztatjak hogy a linux mennyivel jobb mint a windows / mac ha ki se hasznaljak az elönyeit, no mindegy
lehet le kene tennem valami linux sys admin vizsgat es inkabb azt csinalni
egyebkent ma is voltak nalunk, a fiatalabb srac bejött reggel, köszönes nelkül sietett a meeting terembe, portas csaj megkerdezte hogy kihez jött, erre annyira megijedt hogy elejtette a starbucks kavejat