Quote (cowding @ 11 Feb 2014 21:42)
meh elég szarul hangzik
legalább megállt + irtatok mindenféle szart?
amikor én taknyoltam az saját hibámból volt (vizes úton 70 nél elsőfék) de akkor csak a váltónak a kis kiugró része tört le + picit lehorzsoltam az oldalam (protectoros kabát) pedig csusztam vagy 15 métert
Elhajtott a picsába, meg sem nézte hogy élek-e.. Rajtam is protectoros overall volt de sikerült szétszaggatnom bal oldalt mert bele akadt a cipzár a csatornafedélbe és lehúzta az egészet az oldalamról szóval holnap viszem vissza kicseréltetni..
Hát én nem hetvennel mentem, sztem még 40 se volt, de olyan hirtelen történt hogy választásom se volt, vagy repülök én, vagy megyek a kocsiba potyautasnak.
Quote (fahrii @ 11 Feb 2014 21:49)
Ezért nem adnék focista kezébe jogosítványt.
Igen, mert te ezt el tudtad volna kerülni te őstulok.