Quote (Smat @ 11 Feb 2014 22:16)
Kivágtak elém, a fazon állt a parkolóban, se index se semmi, belemarkoltam a fékbe, átrepültem a motoron, a motor csúszott a földön majd nekem jött, a bal oldalamat teljesen lehúztam még bőrruciban is, a motorból meg ömlött az olaj meg benzin szóval 3 napi szerelgetést szétkúrtam 15 perc alatt.
Kösz Orbán.
miért mi történt?