d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1275127522753275427555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2014 10:27am
Quote (cowding @ 11 Feb 2014 17:15)
tfw ma volt a 2. órád a tanpályán vezetésből
tfw az oktatód azt mondja hogy még nem nagyon volt ilyen, de ennek nincs értelme mert faszán megy minden és kövi óra már forgalom
today was a good day


lol pleb, tanpálya :DDDDD
minket egybol a forgalomba vittek B)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 11 2014 10:29am
Quote (Taszilo.^ @ 11 Feb 2014 17:19)
az mitol hajnali lel


még a 7 is hajnal
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 10:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 11 2014 04:27pm)
lol pleb, tanpálya :DDDDD
minket egybol a forgalomba vittek B)


én egyből megkaptam a jogsit
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2014 10:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 11 2014 06:27pm)
lol pleb, tanpálya :DDDDD
minket egybol a forgalomba vittek B)


mert falun nincs tanpálya
lol izi owned földre


Quote (Nerz8 @ Feb 11 2014 06:27pm)
http://4.ii.gl/VVzzE7.png

patrik_megszerezte_a_jogsit.jpg


tomi_nem_melózik_de_azért_dotozni_se_jön .jpg

This post was edited by cowding on Feb 11 2014 10:31am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 11 2014 10:31am
Quote (cowding @ 11 Feb 2014 17:30)
mert falun nincs tanpálya
lol izi owned földre


Valószínű hogy az oktató a dűlőbe viszi az embert megtanítani a kor forgalmat.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 10:33am
Quote (cowding @ 11 Feb 2014 17:30)
mert falun nincs tanpálya
lol izi owned földre




tomi_nem_melózik_de_azért_dotozni_se_jön .jpg


kéne, kicsit később jövök imo
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 10:54am
testi sértésért mit lehet kapni max? ha az illető még soha nem volt még büntetve
miben változik, ha 8 napon túl gyógyuló, illetve ha valamilyen fegyverrel (mondjuk boxer) történik a bűncselekmény
nem önvédelem, csak az utcán szembe jön valaki, nekiesik és elkezdi verni

This post was edited by xGurke on Feb 11 2014 10:56am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 11 2014 10:56am
Quote (xGurke @ Feb 11 2014 05:54pm)
testi sértésért mit lehet kapni max? ha az illető még soha nem volt még büntetve
miben változik, ha 7 napon túl gyógyuló, illetve ha valamilyen fegyverrel (mondjuk boxer) történik a bűncselekmény
nem önvédelem, csak az utcán szembe jön valaki, nekiesik és elkezdi verni


Csak nem Ricivel mennél sörözni?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 10:57am
Quote (-joey- @ Feb 11 2014 04:56pm)
Csak nem Ricivel mennél sörözni?


:D
csak érdekel és gondoltam van itt valaki, aki ért hozzá, de azóta google segített nagyjából
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 10:58am
Quote (xGurke @ Feb 11 2014 05:54pm)
testi sértésért mit lehet kapni max? ha az illető még soha nem volt még büntetve
miben változik, ha 7 napon túl gyógyuló, illetve ha valamilyen fegyverrel (mondjuk boxer) történik a bűncselekmény
nem önvédelem, csak az utcán szembe jön valaki, nekiesik és elkezdi verni


Ez attól függ
Faji megkülönböztetés egyőlb +5 év
csoportosan elkövetve garázdaság
előre megtervezett súlyosbító
Eszközhasznáalt súlyosbító
Van könnyű és súlyos testisértés

A súlyosabb esetekben általában a bírón múlik a letöltendő mértéke. "értékeli" a szándékot, a brutalitást, a következményeket, a körülményeket etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1275127522753275427555001Next
Closed New Topic New Poll