d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1275027512752275327545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2014 09:31am
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 17:29)
Ez amugy egy darabig vicces, de amikor naponta addoltak ilyen kulonfele meleg oldalakor kis faszszopo nyomorekok, es azzal kezdtek, hogy AHI ARE YOU DOBI-HUN akkor elgondolkoztam, hogy reportolni kene, aztan egy ido utan halistennek abbamaradt


igen, utána már csak azok a melegek addoltak, akiket te kerestél meg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 09:32am
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 17:29)
Ez amugy egy darabig vicces, de amikor naponta addoltak ilyen kulonfele meleg oldalakor kis faszszopo nyomorekok, es azzal kezdtek, hogy AHI ARE YOU DOBI-HUN akkor elgondolkoztam, hogy reportolni kene, aztan egy ido utan halistennek abbamaradt


épp, hogy vicesebb, mert ideges leszel tőle
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 09:46am
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 16:29)
Ez amugy egy darabig vicces, de amikor naponta addoltak ilyen kulonfele meleg oldalakor kis faszszopo nyomorekok, es azzal kezdtek, hogy AHI ARE YOU DOBI-HUN akkor elgondolkoztam, hogy reportolni kene, aztan egy ido utan halistennek abbamaradt


na
ne
en azt hittem, ez csak valami vicc
tenyleg ez az msn cimed? :DDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 09:49am
Quote (tevetava @ 11 Feb 2014 17:46)
na
ne
en azt hittem, ez csak valami vicc
tenyleg ez az msn cimed? :DDDDD


igen
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 10:03am
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 16:29)
Ez amugy egy darabig vicces, de amikor naponta addoltak ilyen kulonfele meleg oldalakor kis faszszopo nyomorekok, es azzal kezdtek, hogy AHI ARE YOU DOBI-HUN akkor elgondolkoztam, hogy reportolni kene, aztan egy ido utan halistennek abbamaradt


azóta is betonozik valahol
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2014 10:15am
tfw ma volt a 2. órád a tanpályán vezetésből
tfw az oktatód azt mondja hogy még nem nagyon volt ilyen, de ennek nincs értelme mert faszán megy minden és kövi óra már forgalom
today was a good day
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 10:18am
Quote (cowding @ 11 Feb 2014 17:15)
tfw ma volt a 2. órád a tanpályán vezetésből
tfw az oktatód azt mondja hogy még nem nagyon volt ilyen, de ennek nincs értelme mert faszán megy minden és kövi óra már forgalom
today was a good day


http://www.youtube.com/watch?v=ppE_yP46VFA

0:54
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 11 2014 10:19am
Quote (RRC @ Feb 11 2014 01:56pm)
velem mindig ez van, és ilyen hajnali 4-5kor kelek fel, fulljó


az mitol hajnali lel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2014 10:22am
Quote (Nerz8 @ Feb 11 2014 06:18pm)


:drool:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 11 2014 10:27am
Quote (cowding @ 11 Feb 2014 17:22)
:drool:




patrik_megszerezte_a_jogsit.jpg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1275027512752275327545001Next
Closed New Topic New Poll