Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 16:29)
Ez amugy egy darabig vicces, de amikor naponta addoltak ilyen kulonfele meleg oldalakor kis faszszopo nyomorekok, es azzal kezdtek, hogy AHI ARE YOU DOBI-HUN akkor elgondolkoztam, hogy reportolni kene, aztan egy ido utan halistennek abbamaradt
na
ne
en azt hittem, ez csak valami vicc
tenyleg ez az msn cimed? :DDDDD