☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Ii Remastered
Prev
1
274
275
276
277
278
473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 85664
Replies: 4721
Track Topic
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#2751
Nov 21 2021 02:41pm
ww-hez még mindig legalább 34 ias kell phase bladen hogy meglegyen a breakpoint, ugye? ha dual wieldelek akkor offhandre is igaz ez?
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#2752
Nov 21 2021 03:19pm
Quote (text_killer @ Nov 21 2021 09:41pm)
ww-hez még mindig legalább 34 ias kell phase bladen hogy meglegyen a breakpoint, ugye? ha dual wieldelek akkor offhandre is igaz ez?
34 vagy több kell, mindkét Grief PB-n.
v_t
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold
:
9,052.50
#2753
Nov 21 2021 06:03pm
valakinek lenne kedve segíteni ut-ben?
Ethreain
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold
:
1,780.00
#2754
Nov 21 2021 06:15pm
Quote (v_t @ 22 Nov 2021 01:03)
valakinek lenne kedve segíteni ut-ben? :)
megyek ha még mindig kell
v_t
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold
:
9,052.50
#2755
Nov 21 2021 06:26pm
Quote (Ethreain @ 22 Nov 2021 01:15)
megyek ha még mindig kell
köszönöm, már megvan
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#2756
Nov 22 2021 02:28pm
reálisan mennyiért lehet elpasszolni egy ilyet?
WolfgangAmadeusMozart
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold
:
35,350.00
#2757
Nov 22 2021 03:13pm
Quote (text_killer @ Nov 22 2021 09:28pm)
https://i.imgur.com/tHZ1xJB.png
reálisan mennyiért lehet elpasszolni egy ilyet?
kb 0 (vagy 10-20 fg) , az egyik pvp stat a masik mf igy nem sok ertelme van
This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Nov 22 2021 03:13pm
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#2758
Nov 22 2021 03:23pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Nov 22 2021 10:13pm)
kb 0 (vagy 10-20 fg) , az egyik pvp stat a masik mf igy nem sok ertelme van
tudtommal eleg meno az mf barbar, annak kell az ar
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#2759
Nov 22 2021 03:39pm
Quote (Flutter @ 22 Nov 2021 22:23)
tudtommal eleg meno az mf barbar, annak kell az ar
én is erre gondoltam, de aztán leesett, hogy pit zerker griefet használ, azon meg van ignore target defence
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#2760
Nov 22 2021 03:52pm
Quote (text_killer @ Nov 22 2021 10:39pm)
én is erre gondoltam, de aztán leesett, hogy pit zerker griefet használ, azon meg van ignore target defence
Attol meg sajna sokat melle csapkod kell az AR
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
274
275
276
277
278
473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact