Quote (beni @ Jan 19 2011 04:14pm)
hogy ne legyen belőlük köldök-fetisiszta
ezért van mellbimbó is
6 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): beni, Cpt_Ghost, Oberon_os, Gyuladze, 32rferkipper
inb4: DE AZÉRT ÉN AZ VAGYOK : DDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT HAVEROM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD