d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1274727482749275027515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 10 2014 11:39am
Quote (tevetava @ Feb 10 2014 05:18pm)
lol of leggings


:XD:XD: ez marha jo volt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 12:13pm
Tfwmfw kondiberlet osztasnal mes berlete kozvetlenul az enyem elott volt a nevunk miatt
Gondolkoztam rajta, hogy lenyuljam-e nem vette volna eszre senki XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 12:13pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 20:13)
Tfwmfw kondiberlet osztasnal mes berlete kozvetlenul az enyem elott volt a nevunk miatt
Gondolkoztam rajta, hogy lenyuljam-e nem vette volna eszre senki XD


:D rici a nagy kondis tolvaj

féreg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 10 2014 12:14pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 20:13)
Tfwmfw kondiberlet osztasnal mes berlete kozvetlenul az enyem elott volt a nevunk miatt
Gondolkoztam rajta, hogy lenyuljam-e nem vette volna eszre senki XD


azér ha ö postolta volna ezt, rögtön jönnél azzal hogy JOLVAN MÁTÉ ENNYIT TUDSZ :)
milyen érzés álszent szarnak lenni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 12:16pm
Quote (sylke @ Feb 10 2014 08:14pm)
azér ha ö postolta volna ezt, rögtön jönnél azzal hogy JOLVAN MÁTÉ ENNYIT TUDSZ :)
milyen érzés álszent szarnak lenni


O le is nyulta volna :d
De en tul jo ember vagyok :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 10 2014 12:17pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 20:16)
O le is nyulta volna :d
De en tul jo ember vagyok :(


kicsit erösnek érzem veled kapcsolatban az 'ember' kifejezést
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 12:18pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 20:16)
O le is nyulta volna :d
De en tul jo ember vagyok :(


milyen érzés, hogy minden postodra 5 ember ugrik és már anyd is utál?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 12:20pm
Quote (RRC @ Feb 10 2014 08:18pm)
milyen érzés, hogy minden postodra 5 ember ugrik és már anyd is utál?


Igazi sztarnak erzem magam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 10 2014 12:33pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 19:13)
Tfwmfw kondiberlet osztasnal mes berlete kozvetlenul az enyem elott volt a nevunk miatt
Gondolkoztam rajta, hogy lenyuljam-e nem vette volna eszre senki XD


wtf man
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 10 2014 12:45pm
nem látom rici postjait, csak azt, hogy mindenki elhordja minden szarnak


best feel ever
Go Back To Magyar Topic List
Prev1274727482749275027515001Next
Closed New Topic New Poll