d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1274527462747274827495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:32am
Quote (RRC @ 10 Feb 2014 16:28)
starcraft


Quote (Karan2_Returned @ 10 Feb 2014 16:28)
Dota


Olyan játékkal nem játszom amiben noob vagyok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 10 2014 09:34am
Quote (fahrii @ 10 Feb 2014 16:32)
Olyan játékkal nem játszom amiben noob vagyok.


l2p
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 09:35am
Quote (fahrii @ Feb 10 2014 05:32pm)
Olyan játékkal nem játszom amiben noob vagyok.


Akkor jatsz lollal. Ott mar 3. gamed utan jobban tolod majd, mint a community 95%a
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:36am
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 16:35)
Akkor jatsz lollal. Ott mar 3. gamed utan jobban tolod majd, mint a community 95%a


egyszer kipróbáltam, a tutorial első 2 perce után meguntam

GW2zni kéne de attól tartok MMOval játszani a legnagyobb időpazarlás a világon

inkább c#ozok jobbhíján

This post was edited by fahrii on Feb 10 2014 09:37am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 10 2014 09:37am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 09:38am
Quote (fahrii @ 10 Feb 2014 17:32)
Olyan játékkal nem játszom amiben noob vagyok.


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:39am
Quote (RRC @ 10 Feb 2014 16:38)
http://i.imgur.com/pnD3jOi.gif


úgy gondoltam érthető
egy versenyjátékot nem kezdek a nulláról csak azért mert unatkozom, úgyse fogom később tolni
valami single kéne, + pont ha kontrollerrel jól játszható

This post was edited by fahrii on Feb 10 2014 09:40am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 10 2014 09:42am
tfw én nem vagyok egy idegeskedő fajta, de rici már engem is kezd kurvára idegesíteni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 10 2014 09:43am
Quote (fahrii @ 10 Feb 2014 17:36)
egyszer kipróbáltam, a tutorial első 2 perce után meguntam

GW2zni kéne de attól tartok MMOval játszani a legnagyobb időpazarlás a világon

inkább c#ozok jobbhíján


hat meg ha az a gw2 vagy a teso

xD!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:47am
Quote (bajcli @ 10 Feb 2014 16:43)
hat meg ha az a gw2 vagy a teso

xD!


tényleg annyira szar lett a teso mint írják?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1274527462747274827495001Next
Closed New Topic New Poll