Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 16:35)
Akkor jatsz lollal. Ott mar 3. gamed utan jobban tolod majd, mint a community 95%a
egyszer kipróbáltam, a tutorial első 2 perce után meguntam
GW2zni kéne de attól tartok MMOval játszani a legnagyobb időpazarlás a világon
inkább c#ozok jobbhíján
This post was edited by fahrii on Feb 10 2014 09:37am