d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1274427452746274727485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 08:09am
Quote (Anarkin @ Feb 10 2014 04:05pm)
tfw holnaptól olyan tantárgyaid lesznek 13 héten át, hogy legszívesebben most helyben főbe lőnéd magad

http://1.ii.gl/V163ck.png

mondjuk krediteket tekintve kb ez a legkevesebb kredites félév 25-el, mert már nem kellett szabadonválaszthatókat felvenni


Ne is mondd, ezek a szakiranyos targyak....
Nem tudom miert ide jelentkeztem, mar a targyak nevetol is kiraz a hideg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 08:19am
Quote (Anarkin @ 10 Feb 2014 15:05)
tfw holnaptól olyan tantárgyaid lesznek 13 héten át, hogy legszívesebben most helyben főbe lőnéd magad

http://1.ii.gl/V163ck.png

mondjuk krediteket tekintve kb ez a legkevesebb kredites félév 25-el, mert már nem kellett szabadonválaszthatókat felvenni


nekem is 24 kreditem lett csak, nem tudok mit felvenni... :/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 08:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Feb 2014 15:58)
rrc, te corvinusos vagy?


ELTE

tfw tök kényelmes napom volt ma, minden simán ment, meg az idő is tökjó a dunaparton

This post was edited by RRC on Feb 10 2014 08:39am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 08:40am
Quote (RRC @ Feb 10 2014 04:39pm)
ELTE


Mintha nem lenne mindegy....
Ugyis csak 2 fele egyetem letezik
1. BME
2. Osszes tobbi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:16am
Quote (tevetava @ Feb 10 2014 02:04pm)
Ricinger igencsak butthurt


szokásos mad son
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 09:23am
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 16:40)
Mintha nem lenne mindegy....
Ugyis csak 2 fele egyetem letezik
1. BME
2. Osszes tobbi


vicces, hogy elvagy a kis világodban :))) hazug köcsög
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 10 2014 09:27am
Olyankor miért nincs 1 normális játék se amikor játszhatnék?
Basszus szarráunom magam....
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 10 2014 09:28am
Quote (fahrii @ 10 Feb 2014 17:27)
Olyankor miért nincs 1 normális játék se amikor játszhatnék?
Basszus szarráunom magam....


starcraft
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 10 2014 09:28am
Quote (fahrii @ Feb 10 2014 04:27pm)
Olyankor miért nincs 1 normális játék se amikor játszhatnék?
Basszus szarráunom magam....


Dota
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 09:28am
Quote (xGurke @ Feb 10 2014 05:16pm)
szokásos mad son


Anyaddal voltam
Es elveztem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1274427452746274727485001Next
Closed New Topic New Poll