d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1274127422743274427455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 10 2014 03:53am
>egy órám van csak ma, fel 10kor kelek
>azt hiszek, egyedul vagyok itthon
>10 perc feloltozes meg semmitteves után úgy döntök, elmegyek boltba reggeliert
>literally csak 5 perc, nem zárom be az ajtót
>actually el sem veszem a kulcsaimat az asztalról
>jövök vissza, ajtó zárva
>öcsém nem veszi fel a telefont
>legutóbb, mikor ilyen történt, látta, hogy 10szer hivtam, de szünetben sem hivott vissza, mert szerinte iskolában nem lehet
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 04:04am
Quote (xGurke @ Feb 10 2014 11:05am)
tfw első nap, 5től van órám és alig bírok felkelni
nem tudom holnap hogy érek be 8ra


Ubi :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2014 04:16am
Quote (putincykavodka @ Feb 10 2014 10:04am)
Ubi :)


nehéz felkelni, amikor egész este szexel az ember
mármint gondolom, én egész este kockultam :C

This post was edited by xGurke on Feb 10 2014 04:26am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 10 2014 04:38am
Quote (SummertimeClothes @ Feb 10 2014 11:53am)
>egy órám van csak ma, fel 10kor kelek
>azt hiszek, egyedul vagyok itthon
>10 perc feloltozes meg semmitteves után úgy döntök, elmegyek boltba reggeliert
>literally csak 5 perc, nem zárom be az ajtót
>actually el sem veszem a kulcsaimat az asztalról
>jövök vissza, ajtó zárva
>öcsém nem veszi fel a telefont
>legutóbb, mikor ilyen történt, látta, hogy 10szer hivtam, de szünetben sem hivott vissza, mert szerinte iskolában nem lehet


nevetek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 10 2014 04:41am
Quote (xGurke @ Feb 10 2014 12:16pm)
nehéz felkelni, amikor egész este szexel az ember
mármint gondolom, én egész este kockultam :C


Ertem :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 10 2014 04:55am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Feb 2014 11:53)
>egy órám van csak ma, fel 10kor kelek
>azt hiszek, egyedul vagyok itthon
>10 perc feloltozes meg semmitteves után úgy döntök, elmegyek boltba reggeliert
>literally csak 5 perc, nem zárom be az ajtót
>actually el sem veszem a kulcsaimat az asztalról
>jövök vissza, ajtó zárva
>öcsém nem veszi fel a telefont
>legutóbb, mikor ilyen történt, látta, hogy 10szer hivtam, de szünetben sem hivott vissza, mert szerinte iskolában nem lehet


de wat, te ugy mész el otthonrol amikor egyedül vagy, hogy nem zárod be az ajtot?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2014 04:55am
Quote (putincykavodka @ Feb 10 2014 10:41am)
Ertem :)


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 10 2014 04:56am
Quote (sylke @ Feb 10 2014 11:55am)
de wat, te ugy mész el otthonrol amikor egyedül vagy, hogy nem zárod be az ajtot?


svédország
nem magyarország
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2014 04:56am
Quote (Vismajor @ Feb 10 2014 10:56am)
svédország
nem magyarország




ja nem, te finn vagy

This post was edited by xGurke on Feb 10 2014 04:57am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 10 2014 04:59am
Quote (sylke @ 10 Feb 2014 11:55)
de wat, te ugy mész el otthonrol amikor egyedül vagy, hogy nem zárod be az ajtot?


hát látod

még a kakaót is vízzel issza
Go Back To Magyar Topic List
Prev1274127422743274427455001Next
Closed New Topic New Poll