Quote (SummertimeClothes @ 10 Feb 2014 11:53)
>egy órám van csak ma, fel 10kor kelek
>azt hiszek, egyedul vagyok itthon
>10 perc feloltozes meg semmitteves után úgy döntök, elmegyek boltba reggeliert
>literally csak 5 perc, nem zárom be az ajtót
>actually el sem veszem a kulcsaimat az asztalról
>jövök vissza, ajtó zárva
>öcsém nem veszi fel a telefont
>legutóbb, mikor ilyen történt, látta, hogy 10szer hivtam, de szünetben sem hivott vissza, mert szerinte iskolában nem lehet
de wat, te ugy mész el otthonrol amikor egyedül vagy, hogy nem zárod be az ajtot?