d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1273927402741274227435001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 9 2014 02:13pm
Quote (putincykavodka @ 9 Feb 2014 21:07)
https://www.bmeme.hu/
Kosz orban + obama + nerztamas, mostmar nem eltem hiaba

Tfw most olvastam egy emailt amibol kiderul, hogy bmemet a tanarok is olvassak


Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2014 05:52pm
tfw holnap kezdődik megint az egyetem és megint be van baszva a neptun, nem tudom mikor kezdődik az első órám !!!! XD röhögök
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 05:54pm
Quote (RRC @ Feb 10 2014 01:52am)
tfw holnap kezdődik megint az egyetem és megint be van baszva a neptun, nem tudom mikor kezdődik az első órám !!!! XD röhögök


Rohogok rohecselek rohogcselek vinnyogok
Tfwmfw par eve meg ejfelkor lekapcsoltak a neptunt es csak reggel 8kor lehetett belepni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2014 05:57pm
Quote (putincykavodka @ 10 Feb 2014 01:54)
Rohogok rohecselek rohogcselek vinnyogok
Tfwmfw par eve meg ejfelkor lekapcsoltak a neptunt es csak reggel 8kor lehetett belepni


lehet holnap be se megyek, úgyse lesz semmi right
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 9 2014 05:58pm
Quote (RRC @ 10 Feb 2014 00:57)
lehet holnap be se megyek, úgyse lesz semmi right


sc, heartstone, kola, pizza, csipsz meg popkorn
#lifeofrrc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2014 05:58pm
Quote (tevetava @ 10 Feb 2014 01:58)
sc, heartstone, kola, pizza, csipsz meg popkorn
#lifeofrrc


hearthstonet nem szoktam játszani, kalap fos

még mindig unalmas ez a komment :( röhögök

This post was edited by RRC on Feb 9 2014 05:59pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 06:00pm
Quote (tevetava @ Feb 10 2014 01:58am)
sc, heartstone, kola, pizza, csipsz meg popkorn
#lifeofrrc


+++


A pizzafutar ele a _SAJAT_ autojaval megy ki ofc
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 9 2014 06:00pm
Quote (RRC @ 10 Feb 2014 00:58)
hearthstonet nem szoktam játszani, kalap fos

még mindig unalmas ez a komment :( röhögök


sírjál csak XDDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 9 2014 06:24pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 8 2014 08:47pm)
>mar csak 2 oldal kell a 40 oldal beadandohoz
>elsö 5 oldal utan elfogyott a konkret mondandod
>tfw visszaolvasod a sok baromsagot amit leirtal


>befejezed az utolso simitasokat fel kettökor
>irsz csoporttarsadnak hogy kesz van
>ö erre küld egy meztelen kepet a csajrol akivel eppen együtt van agyban
>that soulcrushing feel
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 9 2014 06:38pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Feb 2014 01:24)
>befejezed az utolso simitasokat fel kettökor
>irsz csoporttarsadnak hogy kesz van
>ö erre küld egy meztelen kepet a csajrol akivel eppen együtt van agyban
>that soulcrushing feel


grat a beadandóhoz
természetesen a kép jöhet pm-ben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273927402741274227435001Next
Closed New Topic New Poll