d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1273727382739274027415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 9 2014 08:44am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2014 14:42)
lehet nagyobb szakértelemmel kellett volna nekilátni, mint "kicseréltem a dolgokat amiket megvettem" :D


Nem a szakértelemmel van itt a baj, hanem azzal hogy mielőtt szétszedtem még ment de miután beleraktam az új alkatrészeket már nem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2014 08:47am
Quote (Smat @ Feb 9 2014 03:44pm)
Nem a szakértelemmel van itt a baj, hanem azzal hogy mielőtt szétszedtem még ment de miután beleraktam az új alkatrészeket már nem.


nah no offense de ez pont a szakértelem hiányára utal :D Mint amikor szétszedem a gépem vmi indokból(müködött) összerakom és be se kapcsol, akkor mégse a gépet kezdem elr ugdosni hanem vakargatom a fülem tövét h mi a faszt dugtam rossz helyre szakértelem hiányában
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 9 2014 08:56am
9205 gyors (Szombathely - Budapest-Keleti)
A pillanatnyi késés 6 perc.
Mutasd a térképen!

wow
such surprise
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 9 2014 09:02am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2014 14:47)
nah no offense de ez pont a szakértelem hiányára utal :D Mint amikor szétszedem a gépem vmi indokból(müködött) összerakom és be se kapcsol, akkor mégse a gépet kezdem elr ugdosni hanem vakargatom a fülem tövét h mi a faszt dugtam rossz helyre szakértelem hiányában



Lehet kicsit több motort meg autót szereltem már életemben mint te, de nem ez az eszmecsere lényege.
Egyértelműen szakértelem hiánya hogy kiveszek 5 csavart, 1 biztosítékot, 1 gyertyát, meg széthúzok 2 kábelt a motor 2 különböző részén, felcipelek mindent ide, átnézem, letakarítom, kicserélem majd visszarakok mindent úgy ahogy volt és nem indul.
Ne legyél már ennyire egyszerű. Tudja a faszom miért nem indul, 2 ütemű motort, túl sok baja nem lehet ha nem indul. Ha kap üzemanyagot akkor áram baja van, ha nem kap üzemanyagot akkor meg az. Mivel nem egy mai darab ezért nem üzemanyag pumpás szóval max vmelyik szűrő lehet eldugulva. Ha nem akkor meg valamelyik kábel ázott be éjszaka és nem kap elég áramot a gyertya hogy elég szikrát csináljon.
Ez tényleg komoly szakértelem hiánya. Vis/3.14
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2014 09:05am
Quote (Smat @ Feb 9 2014 04:02pm)
Lehet kicsit több motort meg autót szereltem már életemben mint te, de nem ez az eszmecsere lényege.
Egyértelműen szakértelem hiánya hogy kiveszek 5 csavart, 1 biztosítékot, 1 gyertyát, meg széthúzok 2 kábelt a motor 2 különböző részén, felcipelek mindent ide, átnézem, letakarítom, kicserélem majd visszarakok mindent úgy ahogy volt és nem indul.
Ne legyél már ennyire egyszerű. Tudja a faszom miért nem indul, 2 ütemű motort, túl sok baja nem lehet ha nem indul. Ha kap üzemanyagot akkor áram baja van, ha nem kap üzemanyagot akkor meg az. Mivel nem egy mai darab ezért nem üzemanyag pumpás szóval max vmelyik szűrő lehet eldugulva. Ha nem akkor meg valamelyik kábel ázott be éjszaka és nem kap elég áramot a gyertya hogy elég szikrát csináljon.
Ez tényleg komoly szakértelem hiánya. Vis/3.14


:DDDDDDDDDDDDDD
Akkor mi? Müködik a motor. Kiszereled amit kiszerelsz. Megbuherálod(takarítod, tökmindegy) és visszaszereled. A motor nem müködik. Mit gondolsz, közben más lett amotor struktúrája, vagy az alkatrész ami müködött mielött hozzáértél volna magától meggondolta magát? Véletlen sem cseréltél fel valamit, raktál rossz helyre valamit, dugtál rossz helyre valamit, kizárt dolog
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 9 2014 09:07am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2014 15:05)
:DDDDDDDDDDDDDD
Akkor mi? Müködik a motor. Kiszereled amit kiszerelsz. Megbuherálod(takarítod, tökmindegy) és visszaszereled. A motor nem müködik. Mit gondolsz, közben más lett  amotor struktúrája, vagy az alkatrész ami müködött mielött hozzáértél volna magától meggondolta magát?  Véletlen sem cseréltél fel valamit, raktál rossz helyre valamit, dugtál rossz helyre valamit, kizárt dolog


Te elolvasod hogy mi a faszt írtam?

Mint mondtam, a dolgok itt pihentek az asztalomon az éjszaka folyamán, lehetséges hogy eközben beázott 1, esetleg 2 kábel lent a motorban(mert nem cipeltem fel ide az a 100++ kilós geci nehéz dögöt) amit nem vettem észre, és ezért nem kap elég áramot szóval nem indul. Ne legyél már kid.

/e
Ja és igen, a gyertyát a seggembe dugtam, ott szikrázik mint az álat, most akkor ott jó helyen van vagy tegyem inkább a kipufogó dobba hátha ott jobb a levegő összetétele?

This post was edited by Smat on Feb 9 2014 09:08am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 09:12am
Vismajor = rák + éc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2014 09:13am
Quote (Smat @ 9 Feb 2014 17:07)
Te elolvasod hogy mi a faszt írtam?

Mint mondtam, a dolgok itt pihentek az asztalomon az éjszaka folyamán, lehetséges hogy eközben beázott 1, esetleg 2 kábel lent a motorban(mert nem cipeltem fel ide az a 100++ kilós geci nehéz dögöt) amit nem vettem észre, és ezért nem kap elég áramot szóval nem indul. Ne legyél már kid.

/e
Ja és igen, a gyertyát a seggembe dugtam, ott szikrázik mint az álat, most akkor ott jó helyen van vagy tegyem inkább a kipufogó dobba hátha ott jobb a levegő összetétele?


ha elkötöd a tanár motorját a suli elől legalább nézz utána mielőtt hozzányúlsz, nem értem miért nem szerelőhöz vitted alapból (rádhivja a rendőrt?)

focistaként ne motorokat javits
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 9 2014 09:16am
Quote (RRC @ 9 Feb 2014 15:13)
ha elkötöd a tanár motorját a suli elől legalább nézz utána mielőtt hozzányúlsz, nem értem miért nem szerelőhöz vitted alapból (rádhivja a rendőrt?)

focistaként ne motorokat javits


Megpróbálom magamat hasznossá tenni és nem anyámék pénzén élni meg pizzát kólával nyomni minden nap.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 9 2014 09:17am
Quote (Smat @ 9 Feb 2014 17:16)
Megpróbálom magamat hasznossá tenni és nem anyámék pénzén élni meg pizzát kólával nyomni minden nap.


ja
focizol
(((DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273727382739274027415001Next
Closed New Topic New Poll