Quote (Vismajor @ 9 Feb 2014 14:45)
acutally lepattanhatnál marciról, van köztetek kb 1 év, és neked se sok ontopik postod van ami nem sc2/10
e: fényes a páncélom
ezert nem vagyok kepes felfogni, hogy hogy lehet ekkora nyomorek
mindegy, blockoltam, inkabb nem is olvasom a postjait, mert csak rendszeresseggel felbasz
egyebkent en meg nem is postolok nagyon sehova sc2 topicon/forumon kivul, ha meg igen akkor tobbnyire a temahoz szolok hozza, off you pop
This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 9 2014 07:50am