d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1273527362737273827395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 07:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 9 2014 03:40pm)
istenem meg egy ilyen telibebaszott nyomorultat mint te


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=324658
Tessek, itt van megegy, ha mar kerted :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 9 2014 07:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 9 2014 01:40pm)
istenem meg egy ilyen telibebaszott nyomorultat mint te


Invalid post specified, or post already reported.


nem értem mire jó ez srsly
a többi user előtt akarod ezzel mutatni, hogy milyen kemény gyerek vagy, odamondod a lehetséges suspi ellenére is, nem semmi tökösség, azta
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 9 2014 07:47am
Quote (Vismajor @ 9 Feb 2014 14:45)
acutally lepattanhatnál marciról, van köztetek kb 1 év, és neked se sok ontopik postod van ami nem sc2/10
e: fényes a páncélom


ezert nem vagyok kepes felfogni, hogy hogy lehet ekkora nyomorek
mindegy, blockoltam, inkabb nem is olvasom a postjait, mert csak rendszeresseggel felbasz
egyebkent en meg nem is postolok nagyon sehova sc2 topicon/forumon kivul, ha meg igen akkor tobbnyire a temahoz szolok hozza, off you pop

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 9 2014 07:50am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 9 2014 07:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 9 2014 03:47pm)
ezert nem vagyok kepes felfogni, hogy hogy lehet ekkora nyomorek


Kacsacsor nem blokkolni naposmarcit, seneet es laciit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 9 2014 07:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 9 2014 01:47pm)
ezert nem vagyok kepes felfogni, hogy hogy lehet ekkora nyomorek
mindegy, blockoltam, inkabb nem is olvasom a postjait, mert csak rendszeresseggel felbasz


irigylem a problémáidat
neked sincs fogalmad róla mi az élet
mien nehéz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 9 2014 07:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Feb 2014 14:40)
istenem meg egy ilyen telibebaszott nyomorultat mint te


boldog lehet a szellemi szegények élete
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 9 2014 07:53am
Quote (MarcusD @ Feb 9 2014 02:50pm)
boldog lehet a szellemi szegények élete


jo lenne kolcsonadnad fronak ezt az accot is egy kicsit
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 9 2014 07:54am
Quote (MarcusD @ Feb 9 2014 02:18pm)
betűköz 0.2 egyáltalán nem látszik meg, és dob vagy 15-20%-ot


Ket tantargybol mulik rajta az evvegi jegyem fele, es meg olyanra is figyelnek hogy nincs-e benne valahol egy mondat plagium, biztos nem tünik fel az ertekelö bizottsagnak hogy több hely van a sorok között. Egyebkent harom peldanyban kell kinyomtatni, összespiralozni, valamint kemenyboritoval befedni.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 9 2014 08:01am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Feb 2014 14:54)
Ket tantargybol mulik rajta az evvegi jegyem fele, es meg olyanra is figyelnek hogy nincs-e benne valahol egy mondat plagium, biztos nem tünik fel az ertekelö bizottsagnak hogy több hely van a sorok között. Egyebkent harom peldanyban kell kinyomtatni, összespiralozni, valamint kemenyboritoval befedni.


nem a sorok között van több hely, hanem a betűk között, szóval kb. egy fél szóval kevesebb fér bele a sorba

de te tudod, ez csak egy tipp, az én beadandómat csak a magyar tanár nézi meg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 9 2014 08:03am
Quote (MarcusD @ 9 Feb 2014 16:01)
nem a sorok között van több hely, hanem a betűk között, szóval kb. egy fél szóval kevesebb fér bele a sorba

de te tudod, ez csak egy tipp, az én beadandómat csak a magyar tanár nézi meg


ugyanúgy megnézik, ez nem gimis fogalmazás, nem értem miért nem fogja fel senki

plagizálsz akkor pl. kibasznak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273527362737273827395001Next
Closed New Topic New Poll