Quote (jarabekg @ 9 Feb 2014 14:19)
csak ha emailben adod le akkor baszahtod
e: retard
ha nem adta meg, akkor miért baj ha nem 0 hanem 0.2?
én mindig e-mailen adom be az ilyen beadandókat, és semmi probléma nem lett eddig belőle
e: jara retardozik le másokat :DDD top lel
This post was edited by MarcusD on Feb 9 2014 07:38am