d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1273227332734273527365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 8 2014 01:57pm
Quote (zsansaccount @ Feb 8 2014 09:55pm)
sose olvasom vissza :D


Corvinus/10
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 8 2014 01:59pm
Quote (Smat @ Feb 8 2014 09:56pm)
Tfw

http://www.marketingweek.co.uk/Pictures/web/s/e/a/CDMOREO120_460.jpg


ORGAZMUS GECI


gondolom ez a milka angol márkája
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 8 2014 02:02pm
Quote (Saenchai @ 8 Feb 2014 21:59)
gondolom ez a milka angol márkája


biztos lopott egyet a tescobol amig a drogos barátnője elvonte a figyelmet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2014 02:02pm
Quote (Saenchai @ 8 Feb 2014 19:59)
gondolom ez a milka angol márkája


Ja, de kb 100x jobb mint a milka.

Quote (RRC @ 8 Feb 2014 20:02)
biztos lopott egyet a tescobol amig a drogos barátnője elvonte a figyelmet


xd
Úgy látom kicsit mérges vagy, ki kellett menni a házból?

/e
Amúgy meg mi a faszt habzik a szád hülyegyerek? :D

This post was edited by Smat on Feb 8 2014 02:03pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 8 2014 02:08pm
Quote (Smat @ 8 Feb 2014 22:02)
Ja, de kb 100x jobb mint a milka.



xd
Úgy látom kicsit mérges vagy, ki kellett menni a házból?

/e
Amúgy meg mi a faszt habzik a szád hülyegyerek? :D


reported
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2014 02:10pm
Quote (RRC @ 8 Feb 2014 20:08)
reported


Menő vagy. :'D
Kérd meg anyukádat rendeljen neked pizzát mert te nem mersz beleszólni a telefonba.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 8 2014 02:10pm
Quote (Smat @ 8 Feb 2014 22:10)
Menő vagy. :'D
Kérd meg anyukádat rendeljen neked pizzát mert te nem mersz beleszólni a telefonba.


netről szoktam rendelni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2014 02:12pm
Quote (RRC @ 8 Feb 2014 20:10)
netről szoktam rendelni


Még jobb, és kit szoktál leküldeni hogy átvegye? A macskát?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 8 2014 02:13pm
Quote (Smat @ 8 Feb 2014 22:12)
Még jobb, és kit szoktál leküldeni hogy átvegye? A macskát?


mindig kirakom a pénzt a hóba és odairom megjegyzésekbe, hogy rakja le a pizzát :S
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2014 02:18pm
Quote (RRC @ 8 Feb 2014 20:13)
mindig kirakom a pénzt a hóba és odairom megjegyzésekbe, hogy rakja le a pizzát :S


Mi van akkor ha nyáron jön a pizzás? Akkor hova rakod?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273227332734273527365001Next
Closed New Topic New Poll